TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.02.2011

Witamy w nowej szacie!

Dziś przywitaliśmy Was w nowej szacie. Mamy nadzieję, że cierpliwość jaką nam okazywaliście została chociaż w części nagrodzona i jesteście usatysfakcjonowani.

Pewną odpowiedź i ocenę da nam także sonda do udziału w której zapraszamy. Już teraz możemy obiecać, że  start nowej strony to dla nas początek pracy, której efekt dziś można zobaczyć. Zdajemy sobie sprawę jakie elementy musimy jeszcze poprawić i  nie będziemy ustawać aby dalej ją rozwijać, udoskonalać.

 

Mamy nadzieję, że praca zespołu redakcyjnego będzie teraz jeszcze lepiej widoczna, a nasze newsy będą podstawowym źródlem informacji o klubie. 

 

Dziękujemy za olbrzymie zaangażowanie i pracę włożoną  w ostatnim okresie: firmie Hive Sports & Media i Tomkowi Świetlikowskiemu, Kamilowi za koncepcje, pomysły i wsparcie graficzne, Robertowi i Sebastianowi za mrówczą pracę przy "oznaczaniu, tagowaniu i przerzucaniu danych", Tomkowi M. za "statystyki", zespołowi redakcyjnemu, Robsonowi019 i Marinsowi za uwagi i sugestie, Wojtkowi za determinację i nadzór.

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia