TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka LinkedIn pfr Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

14.05.2021

ŚLEDŹ nasze klubowe kanały social media!

Trudno wyobrazić dziś sobie klub piłkarski bez mediów społecznościowych. Popularne social media rozwijają się w błyskawicznym tempie i są istotnym elementem funkcjonowania klubów sportowych. Arka Gdynia już od wielu lat stawia na rozwój kanałów informacyjnych, a między innymi dzięki wsparciu naszego Partnera SEOgroup notujemy wielotysięczne zasięgi. Zapraszamy do artykułu prezentującego istniejące profile żółto-niebieskich mediów społecznościowych! 

 

Gorąco zachęcamy wszystkich kibiców oraz sympatyków futbolu do śledzenia naszych "social mediów" i aktywności na portalach FacebookInstagramTwitter oraz YouTube. Znajdziecie tam wiele ciekawostek oraz informacji, które nie zawsze zamieszczane są na stronie oficjalnej, więc warto być z nami! 

 

 

 

 

Zapraszamy wszystkich kibiców do zaobserwowania naszego najnowszego kanału na portalu LinkedIn, który posiada charakter biznesowy. Tam znajdziecie treści dedykowane dla świata biznesu.

 

Przy okazji przedstawiamy Wam aktualne liczby, świadczące o dynamicznym tempie rozwoju naszych klubowych kanałów informacyjnych i zapraszamy serdecznie do regularnych odwiedzin. 

 

 

Przypominamy, że nasze wszystkie działania w social media kreujemy wraz z pomocą naszego Sponsora - SEOgroup. Warto nadmienić kompetencje SEOgroup, które dotyczą 4 obszarów realizowanych w Polsce jak i zagranicą: 

 

1. SEO 360 stopni (realizuje skutecznie wszystkie działania dotyczące tego obszaru w tym techniczne SEO)

2. Performance Marketing (Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads, YouTube Ads, itd., w tym również programmatic)

3. Content (Copywriting, Content Marketing) 

4. Analityka Internetowa

 

 

 

 

 
Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do interakcji na naszych kanałach social media!
Bądźcie z nami #ArkaRazem 







Poprzedni Następny

Mapa Strony