TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.09.2016

Klubowe social media w natarciu!

Media społecznościowe rozwijają się w błyskawicznym tempie i stają się coraz istotniejszym elementem funkcjonowania klubów piłkarskich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców mocno stawiamy na rozwój naszych kanałów informacyjnych. Gorąco zachęcamy wszystkich do śledzenia naszych "social mediów" i aktywności  na portalach Facebook, Instagram, Twitter oraz YouTube. Znajdziecie tam wiele ciekawostek oraz informacji, które nie zawsze zamieszczane są na stronie oficjalnej, więc warto być z nami!

 

Z nowości warto zwrócić uwagę na nową funkcję, która w sierpniu pojawiła sie na Instagramie. Mowa o Instagram Stories, pozwalającej na publikowanie zdjęć i filmów znikających po 24 godzinach. Jest to funkcja zbliżona do Snapchat Story, która umożliwi Wam śledzenie codziennych wydarzeń z "życia Klubu". Publikowane tam materiały często są unikalne i ukazują kulisy funkcjonowania Klubu. Koniecznie musicie tam zajrzeć. 

 

Przy okazji przedstawiamy Wam aktualne liczby, świadczące o dynamicznym tempie rozwoju naszych klubowych kanałów informacyjnych i zapraszamy serdecznie do regularnych odwiedzin. 

 

 

 

 

Przypominamy również o oficjalnej mobilnej aplikacji dla urządzeń Android! Aplikację znajdziecie w "Sklepie PLAY" na Waszych urządzeniach! Badźcie na bieżąco z "życiem Klubu" dzięki aplikacji mobilnej!

 

 
Aby publikować wybrane treści w sposób optymalny, chcielibyśmy zapoznać się z Waszymi preferencjami dotyczącymi użytkowania poszczególnych portali społecznościowych.
 
W tym celu serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w sondzie, którą znajdziecie na naszej stronie głównej (z prawej strony).
 
Serdecznie dziękujemy za udział w ankiecie i zapraszamy do interakcji na naszych kanałach social media!

#ArkaRazem Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia