TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Klub » Stowarzyszenie Inicjatywa Arka

 

Sekcja Piłki Nożnej przy Stowarzyszeniu Inicjatywa Arka Gdynia powstała w lutym 2005 roku kontynuując tradycje oraz osiągnięcia w szkoleniu młodzieży w klubie sportowym Arka Gdynia. W chwili obecnej Stowarzyszenie prowadzi działalność szkoleniową wobec ponad 200 dzieci i młodzieży z terenu Gdyni i okolic a treningi obejmują grupę wiekową od 7 do 15 roku życia. Drużyny w żółto niebieskich barwach zajmują czołowe miejsca w rozgrywkach młodzieżowych, oraz różnych turniejach w kraju i zagranicą.

 

Stowarzyszenie Inicjatywa Arka organizuje także Międzynarodowy Halowy Turniej ARKA GDYNIA CUP, który na stałe wpisał się w sportowy kalendarz  naszego miasta. Pierwszy turniej zorganizowano w 2000 roku i miał charakter zawodów wojewódzkich. W roku 2002 po raz pierwszy nasz turniej osiągnął rangę ogólnopolską i przyjął nazwę ARKA GDYNIA CUP, a oficjalny patronat objęli Prezydent Miasta Gdyni  Wojciech Szczurek oraz medalista piłkarskich Mistrzostw Świata - Janusz Kupcewicz.


W roku 2004 do Gdyni zawitali goście spoza granic Polski, dzięki czemu po dziś dzień turniej posiada charakter zawodów międzynarodowych.  Do najsłynniejszych klubów, które uczestniczyły w ARKA GDYNIA CUP należą BAYER 04 Leverkusen, BORUSSIA 09 Dortmund, CRACOVIA Kraków, LECH Poznań, LEGIA Warszawa, POLONIA Bytom, RUCH Chorzów, WIDZEW Łódź oraz wiele innych polskich drużyn.

Klub prowadzi także coroczny nabór uzdolnionych 13-latków do pierwszych klas na poziomie gimnazjum. Tym samym, młodzi zawodnicy mogą skutecznie uczyć się piłkarskiego rzemiosła, przy dogodnie ułożonym planie lekcji. Najzdolniejsi uczniowie oraz najwybitniejsi zawodnicy mogą liczyć ponadto na pomoc Klubu w zakresie zakwaterowania na terenie Gdyni, dofinansowania do uczestnictwa w obozach sportowych itp.

 

Stowarzyszenie pamięta także o dzieciach z najgorzej materialnie sytuowanych gdyńskich rodzin.  Zdolni chłopcy jednocześnie nie posiadający wystarczających środków materialnych na uczestnictwo w sportowym życiu Klubu, także są otaczani szerokim wachlarzem wsparcia. ARKA to marka, dlatego też Klub szczególną uwagę zwraca na sytuację rodzinną każdego młodego zawodnika.

 

Stowarzyszenie jest otwarte na wszelkie formy współpracy i zaprasza firmy do wsparcia swojej działalności. Pamiętajmy, że uprawianie sportu jest nie tylko przygodą, ale przede wszystkim kształtowaniem pozytywnych cech charakteru i nauką samodzielności przed startem w dorosłe życie.

 

WARTO STAWIAĆ NA MŁODZIEŻ!  WARTO STAWIAĆ NA ARKĘ!

 

 

 BIURO

 

Budynek biurowy:
Stadion Narodowy Rugby ul. K.Górskiego 8, pokój nr 04
telefon:+48 / 58 / 662 33 56
fax:+48 / 58 / 662 33 56
e-mail:

inicjatywa@si-arka.gdynia.pl

strona www:

www.si-arka.gdynia.pl

Godziny pracy biura:Poniedziałek - piątek w godzinach 10.00  - 14.00

 

 

 DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE – STOWARZYSZENIE INICJATYWA ARKA

 

Krzysztof Rybicki
Prezes
Michał Globisz
Wiceprezes
Jarosław Kopański
Członek Zarządu
Tomasz Bobryk Dyrektor Klubu

 

 


TRENERZY ROCZNIKÓW GRUP MŁODZIEŻOWYCH SI

Trener Koordynator
tr. UEFA A mgr DARIUSZ MIERZEJEWSKI
rocznik 2004 trener II klasy UEFA A DARIUSZ ULANOWSKI
rocznik 2005 trener UEFA A mgr MAREK LESZCZYŃSKI
rocznik 2006 trener UEFA B IRENEUSZ MICHALIK 
rocznik 2007 trener UEFA A mgr MACIEJ DRAGOSZ
rocznik 2008 trener II klasy UEFA A mgr PRZEMYSŁAW WISZNIEWSKI
rocznik 2009 trener I klasy UEFA A mgr TOMASZ WROŃSKI
rocznik 2010 trener II klasy UEFA A mgr TOMASZ KOŻUCHOWSKI
rocznik 2011 trener UEFA A, mgr RAFAŁ OLEKSIAK
rocznik 2012 trener UEFA B mgr BARTOSZ BŁAWAT
rocznik 2013 trener UEFA A – mgr ROBERT USTARBOWSKI
rocznik 2007 - grupa B trener UEFA A mgr DANIEL KUPLICKI
rocznik 2008 - grupa B trener II klasy mgr SZYMON LACHOWICZ
rocznik 2010 - grupa B trener UEFA B TOMASZ JANIAK
rocznik 2011 - grupa B Trener II klasy, mgr KAROL CEGŁOWSKI
Trener bramkarzy trener UEFA B ARKADIUSZ ZAGÓRSKI
Trener przygotowania motorycznego mgr DAWID JUSZCZYK

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia