TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.12.2020

ŚLEDŹ nasze klubowe kanały social media!

Trudno wyobrazić dziś sobie klub piłkarski bez mediów społecznościowych. Popularne social media rozwijają się w błyskawicznym tempie i są istotnym elementem funkcjonowania klubów sportowych. Arka Gdynia już od wielu lat stawia na rozwój kanałów informacyjnych, a między innymi dzięki wsparciu naszego Partnera SEOgroup notujemy wielotysięczne zasięgi. Zapraszamy do artykułu podsumowującego istniejące profile żółto-niebieskich mediów społecznościowych!

 

Gorąco zachęcamy wszystkich do śledzenia naszych "social mediów" i aktywności na portalach Facebook, Instagram, Twitter oraz YouTube. Znajdziecie tam wiele ciekawostek oraz informacji, które nie zawsze zamieszczane są na stronie oficjalnej, więc warto być z nami! 

 

Zapraszamy wszystkich kibiców do zaobserwowania naszego najnowszego kanału na portalu LinkedIn, który posiada charakter biznesowy. Tam znajdziecie treści dedykowane dla świata biznesu.

 

Przy okazji przedstawiamy Wam aktualne liczby, świadczące o dynamicznym tempie rozwoju naszych klubowych kanałów informacyjnych i zapraszamy serdecznie do regularnych odwiedzin. 

 

 

 

Przypominamy, że nasze wszystkie działania w social media kreujemy wraz z pomocą naszego Sponsora - SEOgroup. Warto nadmienić kompetencje SEOgroup, które dotyczą 4 obszarów realizowanych w Polsce jak i zagranicą: 

 

1. SEO 360 stopni (realizuje skutecznie wszystkie działania dotyczące tego obszaru w tym techniczne SEO)

2. Performance Marketing (Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads, YouTube Ads, itd., w tym również programmatic)

3. Content (Copywriting, Content Marketing) 

4. Analityka Internetowa

 

 
Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do interakcji na naszych kanałach social media!
Bądźcie z nami #ArkaRazem Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia