TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka LinkedIn pfr Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Media » Zasady komunikacji

REGULAMIN PRACY MEDIÓW COVID-19 Arka Gdynia Stadion Miejski

 

Przyjęte  rozwiązania mają zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wszystkim osobom pracującym przy organizacji spotkań Fortuna 1 ligi.

 

1. Najważniejszym z zapisów regulaminu jest podział stadionu na dwie strefy (0 i 1).

 

2. Osoby z identyfikatorami przyporządkowującymi ich do danego obszaru, nie będą mogły przemieszczać się do innej strefy oraz zmieniać miejsca na trybunie, pod rygorem odbioru akredytacji i nie przyznania jej na kolejny mecz do końca obecnego sezonu.

 

2.1. Składy meczowe zostaną wysłane dziennikarzom poprzez system accredito.

 

3. Konferencje prasowe po meczu są zamknięte dla mediów zewnętrznych. Dziennikarze mogą zadawać pytania za pośrednictwem rzecznika prasowego. Prosimy o przesłanie pytań w układzie: imię, nazwisko, redakcja, pytanie SMS na tel. 668 676 900 najpóźniej w ciągu 15 minut po zakończonym meczu!  Zapis z konferencji będzie dostępny na klubowym kanale YouTube oraz stronie www, a także jak najszybciej zostanie przesłany do mediów za pośrednictwem  systemu accredito.

 

4. Przedmeczowe  konferencje prasowe odbywać się będą także w trybie zdalnym. Dziennikarze zostaną wcześniej uprzedzeni o możliwości przesłania pytań do trenera i zawodnika na adres: rzecznik@arka.gdynia.pl.

 

5. Wywiady z piłkarzami oraz trenerami mogą odbywać się jedynie telefonicznie, bądź przez internet, po wcześniejszym kontakcie i ustaleniach z rzecznikiem prasowym. Przypominamy zasady dotyczące wywiadów: http://www.arka.gdynia.pl/index.php?typ=podstrona&id=31

 

6. Wszystkie  osoby pracujące na stadionie uprawnione wejściem z akredytacją na Trybunę Medialną (Sektor B3), są zobowiązane do używania maseczki podczas przemieszczania się w budynku. Obowiązuje także dezynfekcja rąk po wejściu na stadion.

 

7. Na każde ze spotkań Fortuna 1. liga będzie mogło wejść do 20 dziennikarzy. Wyznaczone zostaną dla nich miejsca na dedykowanej Trybunie Medialnej (wejście MEDIA/sektor B3/B4 od strony ul. Olimpijskiej), a także na sektorze A2.  Obowiązuje zakaz zmiany przyznanego miejsca!

 

8. Dodatkowo na mecze mogą wejść także fotoreporterzy – dla nich przewidziano ograniczenie do 15 osób na mecz. Wyznaczone zostaną dla nich miejsca na Trybunie sektorze A2 (wejście MEDIA od strony ul.Olimpijskiej na sektor A2). Obowiązuje zakaz zmiany przyznanego miejsca!

 

9. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje zasada 1 akredytacja PRASA i FOTO dla danej redakcji.

 

10. Złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. O przyznaniu akredytacji zadecyduje Klub. Zadecyduje m.in. aktywność mediów w poprzednich sezonach. Pierwszeństwo maja media lokalne i wyznaczone przez oficjalnego organizatora ligi.

 

11. Przypominamy o zakazie rejestracji pola gry i nagrywaniu przez nieuprawnione media pod rygorem odbioru akredytacji dla redakcji.

 

12. Każdy przedstawiciel mediów, który będzie miał przyznaną akredytację zobowiązany jest do dezynfekcji rąk. Przy wejściu zapewniony zostanie dedykowany płyn. Wszystkie osoby są zobowiązane do zachowania dystansu zgodnie z przepisami prawa powszechnego!

 

13. Wejście do stref dla mediów będzie możliwe najszybciej 90 minut przed rozpoczęciem spotkania, opuszczenie trybun najpóźniej 30 minut po zakończeniu meczu. Nie będzie innej strefy roboczej i należy to uwzględnić przy planowaniu pracy redakcji.

 

14. Prosimy o stosowanie się do zaleceń obowiązujących podczas meczu. Prosimy w tym szczególnym okresie o wyrozumiałość i współpracę.

 

Biuro prasowe Arka Gdynia SA


Mapa Strony