TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Media » Zasady współpracy

ZASADY KONTAKTÓW I WSPÓŁPRACY SA ARKA GDYNIA Z MEDIAMI

1. Rzecznik prasowy SA Arka Gdynia służy pomocą przedstawicielom mediów w zakresie kontaktowania się oraz uzgadniania terminów spotkań z zawodnikami i pracownikami klubu.

2. W najważniejszych kwestiach będą publikowane stosowne oświadczenia na stronie oficjalnej klubu, które będą przesyłane do bazy zarejestrowanych dziennikarzy.

 

 


3. O uczestnictwie zawodników i pracowników klubu w programach telewizyjnych i radiowych oraz o możliwości udzielania wywiadów prasowych przez te osoby w zakresie spraw dotyczących Klubu decyduje Rzecznik Prasowy.

4. Realizacja materiałów dziennikarskich z udziałem pracowników Klubu możliwa jest tylko po uzyskaniu akceptacji rzecznika prasowego.

5. Wywiad lub dłuższa rozmowa powinna być poprzedzona kontaktem z Rzecznikiem Prasowym, w celu ustalenia terminu wywiadu/rozmowy nie kolidującego z zajęciami treningowymi lub przygotowaniami do meczu. Takie wywiady z piłkarzami będą organizowane za wiedzą Rzecznika Prasowego oraz powinny mieć miejsce na terenie siedziby Klubu. Po rozmowie należy przesłać wywiad do autoryzacji na adres: rzecznik@arka.gdynia.pl


6. Przed każdym spotkaniem rozgrywanym w Gdyni organizowana jest konferencja prasowa lub briefing z udziałem przedstawiciela sztabu szkoleniowego oraz przynajmniej jednego zawodnika. Termin konferencji/briefingu podawany jest w systemie accredito. Udział w nich mogą wziąć wyłącznie przedstawiciele mediów, którzy posiadają akredytację minimum na całą rundę danego sezonu.7. Podczas zawodów zawodnicy i trenerzy udzielają wypowiedzi, wywiadów prasowych wyłącznie na tle tablic sponsorskich w strefach do tego wyznaczonych.

8. Około 15 minut po każdym meczu w sali konferencyjnej budynku klubowego odbywać się będzie konferencja prasowa z udziałem trenerów obu zespołów. Na konferencję wpuszczani są wyłącznie przedstawiciele mediów, którzy posiadają akredytację na dany sezon, bądź na konkretny mecz, w związku, z którym konferencja jest organizowana.  


9. Na meczach ligowych, pucharowych,  a także na meczach towarzyskich i innych imprezach organizowanych przez SA Arka Gdynia obowiązują akredytacje przyznawane przez Klub na podstawie wniosków akredytacyjnych.

10. Warunki przyznawania akredytacji określa „Regulamin akredytacji”.


Tomasz Rybiński
Rzecznik Prasowy
SA Arka Gdynia

tel. 58 785 30 74 , 668 676 900

 

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia