TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.12.2010

Maciej Szmatiuk nominowany! Głosuj na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2010 w Regionie!

Jak co roku rusza już 58 plebiscyt na Najlepszego Sportowca Roku 2010, organizowany przez Dziennik Bałtycki, Telewizję Gdańsk oraz Radio Gdańsk. Wśród 22 nominowanych sportowców różnych dyscyplin, znalazł się nasz obrońca Maciej Szmatiuk!

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku na liście nominowanych znalazł się, niegrający w tym sezonie z powodu kontuzji, Andrzej Bledzewski. Nagrodę dla Najpopularniejszego Sportowca Roku 2009 odebrała lekkoatletka Anna Rogowska, a wioślarz Adam Korol został uhonorowany przez kapitułę, której przewodniczył Marszałek Jan Kozłowski, tytułem Sportowca Roku 2009.

W Dzienniku Bałtyckim codziennie będą się ukazywały obszerne prezentacje sylwetek nominowanych sportowców oraz kupony do głosowania. Głosujemy wybierając 10, naszym zdaniem najpopularniejszych sportowców. Można zagłosować wysyłając wypełniony kupon do głosowania bądź przez sms.

Szczegóły na temat plebiscytu znajdziecie TUTAJ

Zachęcamy do udziału w głosowaniu oraz liczymy na to, że dzięki Waszym głosom po latach przerwy reprezentant Arki - Maciej Szmatiuk znajdzie się wśród najpopularniejszej 10

 

head2

head1

head3

table row

paragraph

adress
preformated 

head1

head2

head3

head4

head5
head6

head21
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia