TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

05.02.2011

U piłkarzy w hotelu

W trzecim dniu zgrupowania w Turcji postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się miejscu zakwaterowania piłkarzy Arki. To, co zobaczyliśmy, zrobiło na nas naprawdę duże wrażenie i stało się dla nas oczywiste, dlaczego hotel, do którego trafili żółto-niebiescy cieszy się popularnością wśród sportowców z różnych zakątków Europy.

 

 

 

 

 

Hotel Grand Aqua, bo tak nazywa się ten efektowny obiekt, położony jest w niewielkiej miejscowości Çolakl? sąsiadującej z Side, jednego z głównych ośrodków turystycznych na Riwerze Tureckiej. Składa się on z kilku niepołączonych ze sobą zabudowań, a jedno z nich pozostaje wyłącznie do dyspozycji naszych piłkarzy i ich trenerów. Oprócz pokojów mieszkalnych, znajdziemy tam m.in. pomieszczenie przeznaczone specjalnie do zabiegów masażu, gdzie dziś najwięcej czasu spędziła czwórka piłkarzy nieuczestnicząca w przedpołudniowym treningu. Arkowcy nie są jedynymi gośćmi w tym hotelu - inne pawilony hotelowe zamieszkują również drużyny piłkarskie, głównie ze Skandynawii.

 

 

 

Wszystkie pawilony otoczone są bujną, egzotyczna roślinnością oraz wieloma basenami przeznaczonymi zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Jak widać na fotografiach i materiale Arki TV, na terenie hotelu nie brakuje miejsc, gdzie w sezonie wypoczynkowym turyści mogą komfortowo wypoczywać przy muzyce i podawanych napojach. Oczywiście Arkowcy korzystają z zupełnie innych atrakcji zapewnionych w ich ośrodku, jak chociażby doskonale wyposażona siłownia, czy kryty basen, idealnie nadający się do przeprowadzenia odnowy biologicznej. Nie sposób też nie wspomnieć o posiłkach serwowanych w hotelu – jak podkreślał Maciej Szmatiuk, wybór dań jest naprawdę ogromny, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Naturalnie piłkarze nie mogą zapomnieć o odpowiedniej diecie, więc największą popularnością cieszą się makarony, ryż i oczywiście owoce.

 

 

 

Kontakt ze światem, oprócz telewizji z kilkoma polskojęzycznymi kanałami, zapewnia im dostęp do internetu, umożliwiony w hotelowym lobby. To właśnie tam można było spotkać największą grupę piłkarzy, nie tylko z naszego zespołu.

 

 

 

Aby zobaczyć, w jakich warunkach stacjonuje w Turcji zespół Arki, zapraszamy do obejrzenia materiału Arki TV.

 

Rozmowę z Maciejem Szmatiukiem przeprowadzono przed informacją o zmianie sparingpartnera. 

 

Arkadiusz Skubek

foto: Michał Puszczewicz

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia