TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

12.04.2014

Trenerzy na konferencji: Dymisja Moskala.

Na pomeczowej konferencji trener Arki Paweł Sikora cieszył się, że mogliśmy dziś oglądać efektownie grającą drużynę żółto-niebieskich. Z kolei szkoleniowiec gości Kazimierz Moskal, po serii meczów bez wygranej, złożył rezygnację z pełnionej funkcji.

 

 

Kazimierz Moskal (GKS Katowice):

 

- Chciałem powiedzieć, że po raz kolejny praktycznie sami strzelamy sobie bramki. Nie wiem jak nazwać to, co przy nich wyprawialiśmy. Prawda jest taka, że jeżeli zespół po rundzie jesiennej jest na trzecim miejscu, ma tyle punktów co Bełchatów i w sześciu meczach na wiosnę nie potrafi wygrać, zdobywając zaledwie 2 pkt., to jak powiedziałem tydzień temu na konferencji - ja to biorę na siebie. Zespół wymaga tego, aby nim wstrząsnąć. Dlatego składam dziś na ręce prezesa rezygnację z funkcji trenera GKS-u Katowice.

 

Do dymisji skłania mnie to, co powiedziałem wcześniej. Jeśli klub z aspiracjami przez sześć meczów nie potrafi wygrać spotkania i zdobywa 2 pkt. to przede wszystkim ja za to odpowiadam. To jest w głównej mierze przyczyna decyzji. Przyjdzie nowy trener i myślę, że będzie w stanie wymusić na piłkarzach coś więcej. Dzisiaj założenia były troszeczkę inne, jak wychodziliśmy na mecz, a z tą realizacją było, powiedziałbym różnie. Dlatego taka, a nie inna moja decyzja.

 

Paweł Sikora (Arka): 

 

 - Wiem jak ciężko się mówi po porażkach, dlatego też nie będę długo mówił. Uważam, że dzisiaj gra była taka, jak atmosfera na trybunach, a atmosfera na trybunach taka jak gra. Na pewno wszyscy, zarówno trenerzy i  zawodnicy, jesteśmy zadowoleni. Też kibice, którzy przyszli dzisiaj zobaczyli w końcu Arkę skuteczną i ładnie grającą. To na tyle z mojej strony. Życzę trenerowi Moskalowi dalszych sukcesów.

 

notował: KK 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia