TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.12.2020

Trener Ireneusz Mamrot przed meczem z Koroną Kielce

Na pytania przesłane przez dziennikarzy przed meczem Arka Gdynia - Korona Kielce odpowiadał dzisiaj trener Ireneusz Mamrot.
 

 
W odniesieniu do meczu z Widzewem:
 

O meczu z Widzewem mówiłem na pomeczowej konferencji. Zagraliśmy 2 różne połowy. Wierzę w to, że po analizie, którą mieliśmy zagramy zupełnie inaczej, zwłaszcza jeśli chodzi o cały mecz, bo to jest kluczem do zwycięstwa. W poszczególnych fazach meczu są różne sytuacje. Nie ma żadnego zespołu, który zagra 90 minut tak jak on chce, bo jest zawsze przeciwnik. Mamy pretensje do siebie, zwłaszcza za I połowę. Trzeba uczciwie przyznać, że Widzew mógł wyżej prowadzić do przerwy i to był nasz duży problem w Łodzi.

 

O analizie ostatnich spotkań i wnioskach, które trener wyciąga na tym etapie rozgrywek:
 
Mamy zespół, który cały czas się dociera i kształtuje. Trochę czasu minęło, ale wiemy, że jeszcze nie wszystko funkcjonuje tak jak byśmy chcieli. Wiem, że tej drużynie będzie potrzebny dłuższy okres przygotowawczy razem. Wiemy, gdzie potrzebujemy korekt. 2-3 wzmocnienia to będzie dużo dla tego zespołu. Stabilizacja plus zawodnicy, którzy podniosą jakość zespołu, to pomoże lepiej funkcjonować. Zawodników też mogłem poznać w warunkach trudniejszych. Zobaczyć jak i kto na to reaguje i jak z tego wychodzi. Na pewno zimą trzeba popracować nie tylko nad taktyką, ale i nad innymi elementami. 
 
O meczu z Koroną:
 
Mecze pucharowe i ligowe są tak samo ważne. Gdybyśmy rozmawiali o meczu sparingowym, to zawsze można powiedzieć, że coś się ćwiczy, a to są mecze o stawkę. W lidze są to punkty. 
 
Korona jest teraz w dobrej dyspozycji. Tak jak z Widzewem było spotkanie otwarte z obu stron, tak i teraz powinno być podobnie. Korona też chce atakować, narzucać swoje warunki, my też. myślę, że jutro będzie podobnie. 
 
notował: tryb
 

 SPONSOR MECZU Z KORONĄ KIELCE

 

img

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia