TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.12.2020

Daniel Kajzer przed meczem z Chrobrym Głogów

Dzisiaj przed meczem Arka Gdynia – Chrobry Głogów na pytania przesłane przez dziennikarzy odpowiadali trener Ireneusz Mamrot oraz Daniel Kajzer.

 

W pierwszej kolejności zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi naszego bramkarza, który na 1 spotkanie przed końcem rundy jest także liderem klasyfikacji na zawodnika rundy,  w sondach prowadzonych na stronie oficjalnej.

 

Daniel był pytany m.in. o to jak ocenia swoją grę w tej rundzie, o atmosferę i pobyt w Gdyni, rywalizację o miano bramkarza nr 1 w zespole, dobrą formę w ostatnich meczach i jej źródło.

 

 

Na temat swojej dobrej dyspozycji w ostatnich meczach i możliwości wykazania się:

Rzeczywiście w tych dwóch ostatnich meczach w końcówce pomogłem zespołowi. Było to w meczu z Koroną Kielce w Gdyni i na wyjeździe z Radomiakiem. Nie mam absolutnie pretensji o to do kolegów. Tak to powinno wyglądać na boisku. Czasami ja popełnię błąd i koledzy mi pomogą, a w ostatnich meczach to mi udało się pomóc drużynie.

 

Nigdy nie brakowało mi pewności siebie, uważam, że dyspozycja poszła w górę dzięki regularnym występom. Rezerwy są, jest kilka elementów nad którymi muszę jeszcze popracować, także to jeszcze nie jest najlepsza wersja Daniela Kajzera.

 

Podsumowując rundę jesienną i cele jakie sobie stawiał:

 

Najważniejszy dla mnie był powrót do regularnej gry i występy na dobrym poziomie, które pomogą drużynie zdobywać punkty. Postawiłem sobie także indywidualny cel, którego jednak nie udało mi się osiągnąć. Cel zakładał, że nie stracę więcej niż 10 bramek. Straciłem 13. Czyste konta też są ważne, a tych było sporo, ale zawsze mogło być ich o kilka więcej.

 

O dotychczasowym pobycie w Arce i atmosferze w zespole:

Od początku w Gdyni czułem się bardzo dobrze. Szatnia pozytywnie mnie przyjęła, zbudowaliśmy fajną grupę ludzi. Cały czas jesteśmy blisko czołówki, mamy swoje cele na ten sezon, ogólnie jest dobrze.


O ostatnim meczu ligowym w tym roku z Chrobrym:

W sobotę chcemy wyjść na boisko pewni siebie, zdobyć 3 punkty i spojrzeć wtedy w tabelę jak to wszystko wygląda.

 

tr, a.rukść

 

 

 ŻÓŁTO-NIEBIESKI MIKOŁAJ CZEKA NA CIEBIE!

imgPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia