TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Drużyny » Pierwszy Zespół

Łukasz Radzimiński
Łukasz Radzimiński
Pozycja
Trener przygotowania motorycznego i diagnostyki
Data i miejsce urodzenia
1985-01-21 / Gdynia
Wzrost / waga
176cm / 78kg
Przebieg kariery
Jest absolwentem AWFiS w Gdańsku. Obecnie pracuje na tej uczelni w Zakładzie Biomedycznych Podstaw Zdrowia i zajmuje się fizjologią wysiłku. Ponadto w maju ukończył w Szkole Trenerów PZPN kurs UEFA A / trenera I klasy.

Od ponad 6 lat pracował również w SI Arka Gdynia z młodzieżą, prowadząc zespoły z roczników 2001, 1996 oraz 1998. Dzięki pracy w zespole badawczym prof. Jastrzębskiego miał okazję współpracować w zakresie diagnostyki z wieloma klubami Ekstraklasy oraz Reprezentacjami Narodowymi w różnych dyscyplinach sportu. Odbył także 2 staże trenerskie w klubach Bundesligi (HSV Hamburg oraz Hannover 96).

W sezonie 2013/14 pracował z pierwszym zespołem w charakterze trenera przygotowania motorycznego i diagnostyki. Od sezonu 2014/15 pełni taką rolę w pionie drużyn młodzieżowych, jest jednocześnie asystentem trenera juniorów młodszych.

W 2015 roku obronił swoją pracę doktorską pod tytułem "Wpływ treningu interwałowego na poziom wydolności fizycznej i sprawności specjalnej 15-16 letnich piłkarzy nożnych".

Powiązane

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia