TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.03.2016

Trener Radzimiński w elitarnym gronie!

W ub. tygodniu trener przygotowania motorycznego i diagnostyki grup młodzieżowych – Łukasz Radzimiński wziął udział w organizowanej przez UEFA konferencji Fitness for Football.

 

 

Na odbywające się w dniach 7-10 marca w Atenach sympozjum każda federacja desygnowała dwóch swoich przedstawicieli. Z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej uczestnikami byli: Łukasz Radzimiński oraz Andrzej Kasprzak (Trener przygotowania motorycznego Mistrza Polski – Lecha Poznań).

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/1_88729d87f920eea01e3518d87ea4e86b.jpg

 

 

Celem spotkania szkoleniowców z całej Europy była wymiana poglądów z zakresu pracy treningowej w poszczególnych krajach oraz próba ujednolicenia systemu kształcenia trenerów przygotowania motorycznego.

 

Szczególnie cenna okazała się możliwość dyskusji ze szkoleniowcami pracującymi na co dzień w narodowych reprezentacjach oraz czołowych klubach np. z angielskiej Premier League.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/2aa_aa4c19bdc9f19dcc587a5dc57189a12b.jpg

 

 

 

Według trenera Radzimińskiego narzędzia i metody treningowe stosowane w Arce wypadają bardzo korzystnie w zestawieniu z czołowymi klubami Europy.

 

Mamy nadzieje, że wiedza przywieziona z Aten będzie z powodzeniem wdrażana w naszym klubie!

 

tr

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia