TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Drużyny » Pierwszy Zespół

Grzegorz Witt
Grzegorz Witt
Pozycja
Trener
Data i miejsce urodzenia
1969-05-03 / Nakło nad Notecią / Polska
Wzrost / waga
185cm / 87kg
Przebieg kariery
Orkan Lubaszcz, Arka Gdynia, Orlęta Reda, Gedania Gdańsk, Orlęta

Z Arką związany wcześniej jako zawodnik od 1990 roku.

Z roczną przerwą w 1998 roku, w Arce grał do 2002 roku. Był współautorem dwóch awansów do II ligi: 1992 i 2001 rok. Był kapitanem zespołu. Został także najmłodszym pierwszym trenerem w dziejach klubu (jak wylicza dokumentalista Maciej Witczak miał dokładnie 25 lat i 362 dni gdy został pierwszym szkoleniowcem).

W najnowszej historii był asystentem trenera Dariusza Pasieki, współpracował z Frantiskiem Straką , a następnie w czerwcu 2011 powierzono mu rolę koordynatora grup młodzieżowych ds. przygotowania motorycznego. Od grudnia 2012 przejął funkcję pierwszego trenera III-ligowych rezerw.

Od jesieni 2014 Grzegorz Witt pracował w sztabach I drużyny z Grzegorzem Nicińskim, Leszkiem Ojrzyńskim, Zbigniewem Smółką i Jackiem Zielińskim. Jest współautorem ostatniego awansu do Ekstraklasy, zdobycia Pucharu Polski i dwukrotnie Superpucharu. Obecnie jest także członkiem sztabu reprezentacji U21 Czesława Michniewicza.

Powiązane

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia