TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.04.2012

Połowa kołowrotów sprawna. Prosimy "Tory" o wcześniejsze przyjście na mecz!

SSA Arka Gdynia informuje, że dzisiaj w nocy wandale uszkodzili czytniki biletów od strony wejścia na trybunę TORY. Stosowne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa uszkodzenia mienia zostało zgłoszone Policji.

 

Aktualnie pracownicy techniczni próbują przywrócić pełną sprawność systemu. O postępach prac informować będziemy na bieżąco. Prosimy o uwzględnienie tych utrudnień i zaplanowanie wcześniejszego  przyjścia na dzisiejsze spotkanie.

 

Za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

 

AKTUALIZACJA GODZ. 12.50

Informujemy, iż po godz. 12.30 przywrócono sprawność czterech z ośmiu uszkodzonych czytników. Ze względu na stopień uszkodzeń prosimy jednak o wcześniejsze przybycie na mecz aby uniknąć kolejek!

 

AKTUALIZACJA GODZ. 15.15

Potwierdzamy,  iż w wyniku zalania czytników klejem na dzisiejsze spotkanie kibice posiadający bilety oraz karnety na trybunę TORY, proszeni są o wcześniejsze przybycie na mecz. Jak podawaliśmy wcześniej udało się odblokować połowę uszkodzonych czytników. W związku z tym uruchomione zostaną dodatkowe czytniki ręczne co spowoduje spowolnienie procesu wejścia na trybunę.

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia