TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.05.2012

Trójstronne spotkanie: Kibice, władze Klubu i Miasta.

W czwartek odbyło się  spotkanie przedstawicieli kibiców z władzami klubu oraz reprezentantem Rady Miasta. Obecni byli: Prezes Witold Nowak oraz wiceprezesi - Jan Justka i Michał Globisz, a także Dyrektor  ds. marketingu  - Wojciech Pertkiewicz, dyrektor ds. bezpieczeństwa - Dariusz Guzikowski oraz Doradca Prezesa Zarządu - Andrzej Czyżniewski. Radę Nadzorczą reprezentowali Piotr Wesołowski i Tomasz Banel, a z ramienia miasta obecny był wiceprzewodniczący komisji sportu - Paweł Brutel. Kibiców reprezentowało 8 osób.


Omówiono postulaty, jakie sformułowało Stowarzyszenie w piśmie do klubu zapraszającym na spotkanie. Jednym z efektów było zaakceptowanie koncepcji powstania grupy roboczej, która będzie spotykała się regularnie. W jej skład weszliby przedstawiciele  kibiców,  klubu  i miasta.


Klub przedstawił analizę dotychczasowej działalności odpowiadając na szereg pytań i postulatów sformułowanych przez kibiców. Uzgodniono wstępny termin spotkania z trenerem Petrem Nemcem i wiceprezesem ds. sportowych Michałem Globiszem,  w celu podsumowania obecnego sezonu od strony sportowej. O dokładnym terminie  poinformujemy .

 

Władze klubu zwróciły się z apelem  do  przedstawicieli Stowarzyszenia Kibiców o przyjście na stadion i wsparcie dopingiem piłkarzy w meczu przeciwko Pogoni.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia