TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.09.2023

"Co, jak i gdzie?" Odpowiadamy na pytania przed meczem

Drodzy Kibice! 

Po raz czwarty w tym sezonie zobaczymy się #wGdyni. Cieszymy się, że możemy Was gościć na trybunach Stadionu Miejskiego. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem prezentującym tematy organizacyjne podczas dnia meczowego.

 

Jakie są zalecenia podczas na meczu? Gdzie znajdziecie nasz oficjalny sklep? Jak funkcjonują stoiska gastronomiczne? Gdzie możemy zaparkować? Odpowiedzi na te pytania (oraz wiele innych!) znajdziecie poniżej. Przypominamy jednocześnie, że przyjęte rozwiązania mają zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wszystkim osobom przebywającym na Stadionie Miejskim w Gdyni podczas meczów Arki Gdynia w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi.

 

Prosimy Was o wyrozumiałość, współpracę i stosowanie się do obowiązujących zasad


Wychodząc naprzeciw Waszym zapytaniom odnośnie kwestii organizacyjnych podczas spotkań ligowych, zapraszamy do artykułu. Poniżej przedstawiamy zasady, jakie będą obowiązywać podczas meczów, w trakcie wejścia i przebywania na Stadionie Miejskim w Gdyni. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do jak najszybszego przyjścia na Stadion w celu uniknięcia kolejek podczas wejścia. 

 
  

 

   
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/POKAZ-BILET-W-TELEFONIE_0404ca12bb1869c1910c7efddc9d51b7.jpg
 

POKAŻ SWÓJ BILET W TELEFONIE - KLIKNIJ PO WIĘCEJ! 


http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/KASY-W-DNIU-MECZU_891d4293b62d30f18989e9c8e5189777.jpg


Kasa nr 4 to możliwość odbioru akredytacji prasowych.


Otwarta zostanie o godzinie 16:30. Znajduje się od strony ul. Olimpijskiej przy wejściu VIP/MEDIA. Wszyscy posiadacze "zaproszeń" odebrać mogą tutaj swoje wejściówki. W kasie nr 4 znajduje się również punkt odbioru akredytacji prasowych dla wszystkich mediów. 


Kasa nr 2 to możliwość zakupu biletu oraz odbioru karnetów


Otwarta zostanie o godzinie 10:00.  Znajduje się obok Oficjalnego Sklepu Arki Gdynia, w narożniku trybun Olimpijska/Górka. Wszyscy posiadacze karnetów odebrać mogą tutaj swoje wejściówki. W kasie nr 2 zweryfikujesz profil, zakupisz bilet oraz posiadasz możliwość reklamacji czy też ODBIORU KARNETU.
 

Kasa nr 3 to możliwość odbioru karnetów w dniu meczowym dla wszystkich osób, które nie mogły zrobić tego wcześniej (od 12:00)

 
 


ZALECENIA ZWIĄZANE Z MECZEM 

 
  • Stadion będzie dostępny 1,5 godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego, prosimy o zaplanowanie szybszego przyjścia na Stadion, co umożliwi bezkolizyjne wejście.

Zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Piłki Nożnej:

  • Stadion pozostanie z wydzielonymi strefami 0 oraz 1. Dla kibiców dostępna jest strefa 1 - trybuny stadionu. Wejście do strefy 0 jest zabronione.

  • Przychodząc na stadion prosimy aby nie zabierać ze sobą toreb, gadżetów większego formatu, parasoli oraz innych akcesoriów

  • Po wejściu na trybuny prosimy o zajmowanie miejsc wskazanych na bilecie.

  • Prosimy o dostosowywanie się do komunikatów oraz wskazówek udzielanych przez stewardów i ewentualne komunikaty spikerahttp://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ODWIEDZ%CC%81-OFICJALNY-SKLEP-ARKI-GDYNIA_a81642b90edcb860a10393211d45e614.jpg


Zapraszamy do naszego sklepu klubowego #NaStadionie. Przypominamy, że miejsce dedykowane wszystkim Arkowcom znajduje się w narożniku Stadionu Miejskiego od ul. Stryjskiej (pod trybuną "Górka"). Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w soboty 10:00 - 15:00.
 

GODZINY OTWARCIA SKLEPU  W DNIU MECZOWYM: 

od 10:00 - do 30 minut po zakończeniu meczu lub ostatniego kibica

 
Również jesteśmy kibicami więc w czasie meczu wszyscy znajdujemy się na trybunach. Od 1. do ostatniej minuty meczu sklep będzie chwilowo zamknięty.
 
 

Dla karnetowiczów przy zakupie w sklepie stacjonarnym oraz online obowiązuje zniżka 15%!W sklepie będziecie mieć również okazję obejrzeć Superpuchary Polski zdobyte przez żółto-niebieskich, jak i również wierną replikę Pucharu Polski z 1979 oraz 2017 roku, które Klub przygotował na specjalne zamówienie.
 
 
img
 


 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/GASTRONOMIA-W-DNIU-MECZU_2d491f5c0a5a6c4b318167905d76f4f0.jpg

 

W dniu meczu zapraszamy do naszych punktów gastronomicznych #NaStadionie! Bardzo liczymy na Wasze opinie i sugestie pozostawiane np. na klubowych profilach w social mediach.

 

Podczas meczu na Stadionie Miejskim otworzymy dla Was punkty gastronomiczne na każdej z trybun.

 

Znajdziecie w nich min. ciepłe posiłki, piwo, napoje, słodycze oraz przekąski!

     

  • Punkty oferują możliwość dokonania płatności bezgotówkowej. 

  • Każdy z punktów wyposażony jest w terminal płatniczy

  • Prosimy o zachowywanie odległości w kolejkach - min. 2 metry od kolejnej osoby!  

 
 


http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/PARKINGI-&-KOMUNIKACJA_0f645f6cc4948bd74af175ef260ea763.jpg


Dojeżdżając na Stadion Miejski w Gdyni możemy skorzystać z komunikacji miejskiej, do czego gorąco zachęcamy! Gdyńskie autobusy, czy też trolejbusy, dowiozą Was praktycznie pod sam stadion!

 


Jadąc samochodem, możemy skorzystać z parkingów dla aut osobowych w pobliżuje Centrum Handlowego "RIVIERA"  oraz wzdłuż ulicy "MAŁOKACKIEJ". Z uwagi na kilka imprez organizowanych w okolicach Polsat Plus Areny Gdynia, możliwości parkowania mogą zostać ograniczone.
 
UWAGA! Parkując na ul. Małokackiej (zostaje wyłączona z ruchu 2 godziny przed meczem!) prosimy pozostawić auto przodem do wyjazdu w stronę Witomina oraz nie parkować na tzw. "BUS PASIE"!. Jest to bardzo ważne ze względów logistycznych. Zachęcamy do oznaczenia auta barwami (szal na podszybiu, naklejki itp) w celu ułatwienia dla służb porządkowych.
 

Ulica Olimpijska na 3 godziny przed meczem zostaje wyłączona z ruchu.

 
 
 

Widzimy się #NaStadionie #wGdyni!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia