TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.07.2011

Odbyło się drugie szkolenie stewardów

W Arce odbyło się drugie szkolenie stewardów, którzy będą pracować na stadionie podczas meczy naszej drużyny. Szkolenie prowadzone jest w oparciu o program opracowany przez PZPN "Stewarding - najwyższa jakość organizacji imprez".

 

 

 

Przypomnijmy, że steward odpowiedzialny będzie m.in. za udzielanie pomocy i przekazywanie najważniejszych informacji osobom uczestniczącym w imprezach odbywających się na stadionach. Stewardzi będą kontrolować bilety, przeglądać bagaże, udzielać informacji o lokalizacji punktów gastronomicznych czy toalet, wskazywać gościom właściwe miejsce w sektorze. Dzięki odbytym szkoleniom każdy steward będzie również w stanie udzielić fachowej pomocy osobie niepełnosprawnej czy pokierować ewakuacją sektora. 

 

Osoby pełniące funkcję stewardów rozpoczną pracę  już od rundy jesiennej.

 

 

 

W zakończonym już szkoleniu, wzięło udział 30 kandydatów wyłonionych spośród 70 chętnych. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, docelowo Arka zamierza mieć do dyspozycji przeszkolonych 150-250 stewardów.

 

Zajęcia prowadzone były do niedzieli w godzinach od 9.00 do 19.00, a głównym prowadzącym był dyrektor ds. bezpieczeństwa w klubie - Dariusz Guzikowski.

 

Skubi 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia