TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.07.2006

Nowa strona Internetowa

Mamy dla Was niespodziankę. Już dzisiaj rozpoczęłą działalność nasza nowa strona internetowa. Zdając sobie sprawę z wagi tego medium postanowiliśmy ją unowocześnić, stosując przy tym najnowsze zastosowania technologiczne oraz wdrażając szereg działań e-marketingowych.

Całkowitą nowością są usługi SMS-owe. Już od dzisiaj kibice będą mogli zamówić szczegółową relację z każdego meczu lub sam wynik, a także korzystać z serwisu ARKA NEWS dzięki, któremu przez cały miesiąc kibic będzie otrzymywał najświeższe informacje z klubu prosto na swoją komórkę. Technologię sms wykorzystamy również do prowadzenia szeregu konkursów. I tak: już na meczu z Koroną Kielce 5 osób spośród tych, które wyślą SMSa o treści ARKA GOL na numer 7303 (3,66 zł brutto) stanie oko z oko z drugim bramkarzem zespołu Arki, i weźmie udział w konkursie rzutów karnych. Odbędzie się to w przerwie spotkania, na oczach całego stadionu. Zaproponujemy Wam również inne usługi takie jak: dzwonki na komórkę z Waszym dopingiem, kolorowe tapety czy też wybory piłkarza miesiąca. Relację z każdego najbliższego meczu można zamówić wysyłając smsa o treśći ARKA MECZ na numer 7303 (3,66 zł).Ta usługa również jest już aktywna.

Stworzeniem portalu zajęła się firma Hive Sports & Media. Zapraszamy na www.arka.gdynia.pl! Prosimy również o wyrozumiałość w początkowym okresie działalności nowej strony, nie wszystko może działać jeszcze prawidłowo. Ewentualne uwagi prosimy kierwać na adres: biuro@hive.plPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia