TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.12.2020

Powtórzyć pucharowy sukces!

Arka jutro na swoim boisku zmierzy się z Koroną Kielce. Obaj spadkowicze z Ekstraklasy spotkali się niecały miesiąc temu w Gdyni w meczu 1/16 Pucharu Polski. Arka okazała się lepsza wygrywając 2:0.

 

Od tego czasu w lidze Korona odrobiła straty (4 wygrane i 2 porażki) i obecnie zajmuje 8 miejsce mając na koncie 3 punkty mniej od Arki. Na wyjazdach goście środowego meczu mają bilans 3 wygranych 3 remisów i 1 porażki. Przegrali tylko z ŁKS w Łodzi. To pokazuje, że rywali nie można lekceważyć.

 

Nasz trener spodziewa się otwartego meczu. Mówił o tym m.in. na konferencji prasowej. 

 

Korona jest teraz w dobrej dyspozycji. Tak jak z Widzewem było spotkanie otwarte z obu stron, tak i teraz powinno być podobnie. Korona też chce atakować, narzucać swoje warunki, my też. myślę, że jutro będzie podobnie. 

 

Na rewanż z Arką po pucharowej porażce liczy trener Maciej Bartoszek:

 

Chcemy, żeby ta seria zwycięstw trwała jak najdłużej. Zrobimy wszystko, by udało nam się ją podtrzymać w kolejnych meczach. Jesteśmy w stanie wygrać z Arką.

 

Liczymy, że komplet punktów zostanie w Gdyni.

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/staty_8aeef1fa2f179828c1d853ca25ac010a.jpg

tr

 

 SPONSOR MECZU Z KORONĄ KIELCE

 

img

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia