TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.01.2023

Przygotowania na ostatniej prostej

Do rozpoczęcia ligi pozostają niecałe 2 tygodnie. Podawaliśmy zmianę godziny pierwszego ligowego meczu Arki w Sosnowcu. Przed nami ostatni prosta w przygotowaniach do rundy wiosennej. Arkowcy już dzisiaj po 2 dniach wolnych wznowili ponownie treningi na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu. 

 

 

W piątek żółto-niebiescy rozegrali na Narodowym Stadionie Rugby sparing ze Stomilem Olsztyn w wymiarze 3x40 min. (2:2), po czym przez dodatkowe 40 minut sprawdzili się na tle zawodników drugiego zespołu oraz drużyny Centralnej Ligi Juniorów (w tym dodatkowym czasie bramkę zdobył Capanni).

 

 

Trener Hermes jasno określił co będzie teraz priorytetem: 

 

 

 

Najbliższe 2 tygodnie to mikrocykl startowy. W sobotę zagramy ostatni sparing przed ligą. Skończyliśmy etap obozu, który mieliśmy. Od poniedziałku będziemy pracować więc inaczej niż do tej pory. Zrobimy wszystko, żeby jakość, która mamy już była widoczna.

 

Dokładnie będą to dwa mecze. Pierwszy ustalony wcześniej z Radunią Stężyca rozpocznie się o g. 11.00, a dodatkowo Arka zmierzy się o g. 13.00 z Gryfem Wejherowo prowadzonym przez Grzegorza Nicińskiego.

 

 

O tym, że rozgrywki zbliżają się szybkim krokiem, przypomniała także dzisiejsza sesja pod kątem skarbów kibica oraz materiałów, które ilustrować będą wydarzenia rundy wiosennej.  

 

tr

 Bilety na mecz Arka Gdynia - Wisła Kraków

 
 
img

 

 

 

img

 

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/thumbnail_youtube-sledz-nas_1b13dbe599e7a054596ce0c87dec7de4.jpg
 
 

 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia