TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.08.2018

Wnioski z Cracovii przed Górnikiem Zabrze

Dzisiaj zajęcia także odbyły się wieczorem. Cześć zawodników nieco wcześniej zaliczyła swoją dzisiejszą jednostkę treningową jadąc z drugim zespołem do Lęborka i grając w meczu 4. ligi.

 

Tam w meczu zremisowanym 1:1 z miejscową Pogonią zagrało 6 zawodników. 90 minut rozegrał bramkarz Staniszewski, a po 45 min. Socha, Sulewski, Maghoma i Danch. Klimczak grał do 33 min. 

 

Pozostali stawili się wieczorem na Stadionie Miejskim. Najpierw w sali konferencyjnej odbyła się analiza meczu z Cracovią. Była zapewne po części kontynuacją tego o czym podczas konferencji prasowej mówił dzisiaj trener Zbigniew Smółka.

 

Następnie mieliśmy zajęcia na bocznym boisku.

 

Była rozgrzewka z piłkami w formie podań, elementy techniki, trening strzelecki, a następnie trenerzy zarządzili małe gry 3x2 i 4x4.

 

Mecz z Cracovią podsumowano także dzisiaj w klubie w wątku dotyczącym organizacji wyjazdu. W związku z zamieszaniem dotyczącym transportu i poniesionymi kosztami, nałożona została kara finansowa oraz obciążono zwrotem kosztów podróży drużyny, osobę odpowiedzialną za organizację wyjazdu.

 

tr

 SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ ARKA - GÓRNIK ZABRZE

 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_f06ffc43d79db3c148dbaeeb85ad7139.jpg

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia