TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.07.2016

Zabierz znajomych na mecz z Ruchem!

Już jutro, tj. 29 lipca o godzinie 18:00, w Gdyni rozegrany zostanie mecz 3 kolejki LOTTO Ekstraklasy. Tym razem Arkowcy zmierzą się z Ruchem Chorzów! Chcesz kupić bilet dla siebie i znajomych? Nie ma problemu!

 

Kupowanie biletów na spotkania Arki to bardzo prosta sprawa!

 

  1. Jeżeli chcesz zakupić bilet tylko dla siebie - wystarczy, że znasz swój PESEL!
  2. Jeżeli chcesz zakupić bilety dla swoich znajomych - wystarczy, że znasz ich numery PESEL!

 

W obu wypadkach wymagany jest zweryfikowany profil kibica, który założy Wam sprzedawca podczas pierwszego zakupu biletów w punkcie stacjonarnym! Jeżeli nigdy nie byłeś na meczu, i nie posiadasz czegoś takiego jak profil - udaj się do punktu stacjonarnego!

 

  • ZAKUP BILETÓW DLA ZNAJOMYCH 

Wystarczy aby każdy z Twoich znajomych posiadał zweryfikowany profil kibica i nic nie stanie na przeszkodzie aby zakupić bilety dla całej Waszej "paczki"!

 

Jeżeli osoby posiadają zweryfikowany profil kibica - wystarczy, że udasz się do punktu sprzedaży z listą numerów PESEL swoich znajomych!

 

Sprzedawca bezproblemowo wydrukuje bilet dla Ciebie oraz Twoich znajomych!

 

  • BRAK PROFILI KIBICA 

Jeżeli osoby chcące zakupić bilet nie posiadają profilu kibica - należy go założyć. Jak to zrobić? Przeczytaj w naszym FAQ! Wystarczy udać się do punktu sprzedaży, gdzie wszystko zostanie wykonane automatycznie!

 

Profil można założyć w każdym punkcie sprzedaży biletów i składa się on z następujących danych: imię, nazwisko, oraz numer PESEL. Założenie profilu trwa dosłownie 2 minuty! 

 

Listę punktów gdzie założycie profile kibica znajdziecie min. TUTAJ! 

 

 

Widzimy się na stadionie!

Arka Razem! 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia