TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

22.04.2016

Konferencja po meczu Sandecja - Arka.

Po meczu z Sandecją trener Grzegorz Niciński cieszył się z kolejnych 3 punktów, które Arka wywalczyła w starciu z wymagającym rywalem. Z kolei szkoleniowiec gospodarzy zwrócił uwagę na błąd swoich zawodników w akcji z 21 min., która zadecydowała o końcówcym wyniku.

 

Grzegorz Niciński (Arka):

 

-  Wywozimy stąd 3 punkty i to jest najważniejsze. Nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu, ale też wiemy z kim graliśmy. Sandecja rzadko przegrywa u siebie. Był to ciężki mecz, ale udało się dowieźć zwycięstwo do końca. Cieszą nas te punkty, ale nasza gra musi być lepsza. 

 

Radosław Mroczkowski (Sandecja): 

 

- Jesteśmy źli, bo przegraliśmy trochę na własne życzenie. Błąd, który się nam przytrafił, nie może się zdarzyć. To nam troszkę podcięło skrzydła. Mieliśmy potem dużo czasu, by odrobić straty. Mój zespół do tego dążył, stwarzał sytuacje, ale Arka skutecznie się broniła. Nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Szukaliśmy zmian w składzie, nowych rozwiązań w ustawieniu. Mieliśmy kolejne okazje, ale byliśmy nieskuteczni. To jest nasz problem, bo w drugim meczu z rzędu mamy sytuacje, ale nie potrafimy ich zamienić na bramki. 

 

Sponsorami relacji z meczu wyjazdowego są firmy  ZEMAR oraz  HELIODOR 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia