TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

26.04.2015

Konferencja po meczu Arka - Wisła

Na konferencji prasowej trenerzy podsumowali przebieg dzisiejszego meczu. Zarówno Grzegorz Niciński, jak i Marcin Kaczmarek doceniają 1 punkt zdobyty po ciekawym meczu.

 

Marcin Kaczmarek (Wisła):

 

- Mecz skończył się wynikiem 0:0, ale było w nim sporo emocji i  ciekawych sytuacji. W pierwszej połowie mieliśmy problem z przejściem do szybkiego ataku po przechwycie. Było to też spowodowane grą Arki. W drugiej połowie mecz się bardziej otworzył.

 

Można żałować, że mając przez jakiś czas przewagę liczebną, nie zagraliśmy w bardziej rozważny sposób. Szanuję  ten punkt i gratuluję Grzegorzowi, bo ma tutaj naprawdę fajną drużynę.

 

Grzegorz Niciński (Arka):

 

- Obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko. Wypadliśmy nieźle na tle kandydata do awansu. Mieliśmy też swoje sytuację np. Michała Nalepy czy Marcusa.

 

Graliśmy w  osłabieniu i "przeszedł" nas strach w ostatniej akcji meczu, gdy mogliśmy stracić bramkę. Jestem zadowolony z gry drużyny. Ten punkt nas cieszy. Chciałoby się więcej, ale doceniamy to, co mamy, gdyż wiemy z kim się mierzyliśmy. Życzę Wiśle awansu do ekstraklasy.

 

notował: KK
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia