TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

31.10.2014

Konferencja po meczu Arka - Chrobry.

Po zwycięskim meczu z Chrobrym Głogów trener Grzegorz Niciński powiedział, że był to jeden z lepszych meczów Arki w tym sezonie. Z kolei szkoleniowiec gości Ireneusz Mamrot ocenił, że 30 minut dobrej gry to za mało, by w Gdyni zdobyć punkty.

  

Ireneusz Mamrot (Chrobry):

 

- Gratuluje zwycięstwa Grzegorzowi. Powiem bardzo krótko:  gdybyśmy zagrali cały mecz tak, jak po stracie bramki to byśmy tutaj nie przegrali. Wtedy stworzyliśmy sobie sytuacje, jedną bodajże z 1 metra do pustej bramki. Wcześniej to Arka była lepszą drużyną i prowadziła grę. Nie chcieliśmy się cofnąć, ale niestety przeciwnik nas zdominował i nie wyglądało to dobrze. Po bramce to się odwróciło, mieliśmy mnóstwo stałych fragmentów, ale niestety nie były one dobrze wykonywane.

 

Sytuacja tak się ułożyła, że teraz mamy bardzo ważny mecz z Widzewem. W tabeli zrobił się straszny ścisk i teraz musimy skupić się na kolejnym meczu, by go wygrać.

 

Grzegorz Niciński (Arka):

 

- Dziękuję za gratulacje. Myślę, że w przekroju meczu byliśmy o tę jedną bramkę lepsi. Zagraliśmy niezłe zawody, jedne z lepszych w tym sezonie. Dochodziliśmy do sytuacji i mieliśmy ich więcej niż wcześniej.

 

To był trudny mecz.  Zespół Chrobrego gra dobrą piłkę, obawialiśmy się ich skrzydłowych i napastnika Szczepaniaka. Cały czas potrzebujemy spokoju, to są tylko i aż 3 pkt. Teraz przed nami kolejny tydzień pracy i następny mecz.

 

Bartek jest kluczową postacią w Arce. Jak on gra dobrze to cała drużyna też gra dobrze. Tego nam zabrakło w Lubinie. Cieszy to, że mamy takich zawodników, którzy w decydujących momentach zadadzą ten cios. Mieliśmy dziś kilka sytuacji i mogliśmy się pokusić o lepsze ich wykorzystanie.

 

kk 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia