TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

23.07.2014

Sparing nr 7: Arka - Olimpia 2:1. Kontuzja kończy spotkanie.

Poważną kontuzją zawodnika z Elbląga zakończył się mecz Arki z Olimpią. Arka wygrała 2:1, a bramki dla żółto-niebieskich zdobyli Calderon i Wojowski.

 

Sparing nr 7 - Lato 2014

 

Arka Gdynia - Olimpia Elbląg  2:1 (1:0)
 
Bramki: Calderon 15', Wojowski 78' - Graczyk 66'
 
Arka: Miszczuk - Kowalski (33' Sulewski), Marcjanik (33' Alan Fialho), Sobieraj (33' Szur), Warcholak (33' Glauber) -  Jagiełło (46' Brzuzy),  Łukasiewicz (33' Nalepa), Ława (57' Mosiejko), Calderon (46' Wojowski) -  Lech (46' Gałecki), Abbott (57' Bach)
 
Olimpia: Imianowski (46' Malewski)- Szawara, Maciążek (46' Czerniewski), Ichim (46' Firlej), Wojtkiewicz (46' Ressel), Pietrewicz (46' Kuczkowski), Stępień (46' Graczyk), Szyprytowski (46' Kowalczyk), Pietroń (46' Wesołowski), Raduszko (46' Kopycki), Bojas (70' Sawicki)
 
 
1 min - pierwszy gwizdek. Od środka, nową piłką Brazuca, zaczęli arkowcy.  
 
2 min - to mogło być świetne otwarcie żółto-niebieskich. Warcholak zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Lecha, ale pomocnik Arki w ostatyniej chwili został uprzedzony przez obrońców Olimpii!
 
8 min - Łukasz Pietroń po szybkiej akcji swojego zespołu oddał strzał z okolic lewego narożnika pola karnego i trafia w poprzeczkę!
 
10 min - Lech odzyskał piłkę w ok. 30 metra od bramki gości i po kilku krokach oddał strzał, który dość pewnie wyłapał Imianowski. 
 
15 min - gol dla Arki! Ładna akcja Jagiełły z Lechem, a dośrodkowanie z lewej strony tego drugiego precyzyjnym strzałem głową wykończył najniższy na boisku Calderon! 
 
19 min - w krótkim odstępie czasu Arka dwukrotnie miała okazję podwyższyć wynik po strzałach głową, ale za każdym razem arkowcy byli na pozycjach spalonych: najpierw Lech, a po chwili Abbott.
 
20 min - Abbott znalazł się w świetnej okazji do zdobycia gola, ale jego strzał dobrze obronił Imianowski!
 
24 min - przerwa na uzupełnienie płynów
 
31 min - dośrodkowanie z rzutu wolnego Calderona skierowane było wprost na głowę Łukaszewicza, ale ten w ostatniej chwili został uprzedzony przez jednego z obrońców z Elbląga!
 
34 min - znów bliski powodzenia był Abbott! Były napastnik Zawiszy oddał celny strzał po centrze Sulewskiego, ale czujnością wykazał się Imianowski i odbił piłkę na rzut rożny! 
 
39 min - odważna próba strzału z ponad 30 metrów Stępnia poszybowała wysoko ponad bramką!
 
44 min - sprytne podanie Glaubera w pole karne przejął Abbott, ale w zamiarach naszego napastnika połapał się bramkarz Olimpii i zablokował próbę strzału!
 
PRZERWA 
 
53 min - ładne dośrodkowanie Sulewskiego w pole karne Olimpii spadło na nogę Gałeckiemu, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału i piłka poleciała wysoko ponad bramką
 
60 min - dośrodkowanie z rzutu wolnego spod linii bocznej spada na głowę Bojasa, ale uderzenie głową mija bramkę w bezpiecznej odległości
 
64 min - Nalepa wpada w pole karne, wydaje się, że jest faulowany, ale sędzia nakazuje grać dalej!
 
66 min - no i mamy rzut rożny, ale dla Olimpii! Sulewski pociągnął za ramię Wesołowskiego i arbiter wskazał na wapno. Jedenastkę pewnie wykonał Graczyk!
 
68 min - piłkę w pole karne posłał Bach, w okolicach dalszego słupka dopadł do niej Wojowski, ale strzelił ponad bramką! 
 
69 min - przerwa na uzupełnienie płynów
 
71 min - po faulu na Nalepie Arka miała okazję na strzał z rzutu wolnego z odległości ok. 20 metrów od bramki Malewskiego. Uderzył Sulewski, ale zmierzającą pod poprzeczkę piłkę odbił bramkarz z Elbląga!
 
78 min - gol dla Arki! Piłkę w środku pola wywalczył Nalepa, przytomnie zagrał do Wojowskiego, który na pełnej prędkości wpadł w pole karne i celnie strzelił w kierunku dalszego słupka! 
 
82 min - i znów przed szansą Wojowski! Dostał bardzo dobre podanie od Mosiejki, minął jednego z obrońców, ale tym razem jego uderzenie obronił Malewski!
 
85 min - fatalna sytuacja! Alan Fialho tak nieszczęśliwie interweniował, że trafił w nogę Wesołowskiego, a ten ze złamaną nogą odjechał do szpitala! Po tej sytuacji, która skonsternowała wszystkich graczy arbiter słusznie zakończył mecz.
 
KONIEC 
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia