TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.07.2014

Najlepszy stadion i najlepszych kibiców ma Arka Gdynia.

Po raz kolejny Stadion Miejski w Gdyni znalazł się na szczycie rankingu opublikowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej. Wynika z niego, że sympatycy żółto-niebieskich mają najbardziej komfortowe warunki do oglądania meczów w I lidze. W dodatku obiekt przy Olimpijskiej 5 spełnia wszystkie najwyższe standardy bezpieczeństwa.


Polski Związek Piłki Nożnej opublikował kolejny Raport dotyczący organizacji i stanu bezpieczeństwa meczów piłki nożnej szczebla centralnego PZPN - za sezon 2013/14 przygotowany przez Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN. Dokument ten powstał na bazie 1196 raportów sporządzanych po każdych zawodach przez Delegatów Meczowych PZPN oraz informacji przekazanych przez Klubowych Koordynatorów ds. Współpracy z Kibicami.

Co ważne - gdyński klub w niemal wszystkich kategoriach branych pod uwagę w raporcie zajął 1. miejsce! Wynika z tego ni mniej, ni więcej, iż Stadion Miejski w Gdyni to najlepszy obiekt na zapleczu ekstraklasy, a komfortu oglądania spotkań w I lidze mogą zazdrościć sympatykom żółto-niebieskich kibice innych klubów.

 

Wart podkreślenia jest fakt, że to na meczu Arki padł rekord frekwencji w poprzednim sezonie. Spotkanie z Wisłą Płock obejrzało 6634 kibiców. Ponadto na innych meczach żółto-niebieskich frekwencja często oscylowała w granic 5-5,5 tys. W dodatku Arka miała najwyższą średnią frekwencję w całej lidze (4,7 tys.).
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia