TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.07.2014

Zakazy klubowe.

Mimo, że trwa przerwa w rozgrywkach, po rozegranym sparingu z Panathinaikosem Klub w związku z odpaleniem środków pirotechnicznych i wszczęiem postępowania administracyjnego prezez Wojewodę pomorskiego w dniu dzisiejszym po przeanalizowanym materiale video wydał 6 zakazów klubowych od roku do 2 lat.
 
Przypominamy, że  w związku z poprzednimi zdarzeniami, nasz Klub w sposób szczególny reagował będzie na tego typu przewinienia. Ich konsekwencją może być nie tylko  kara indywidualna dla danego kibice, ale także co przypominamy zamknięcie stadionu na meczu ligowym. To oczywiście przekładać się będzie na finanse klubowe, w stopniu wpływajacym także na potencjalne transfery
 
Gratulując wspaniałej oprawy towarzyszącej III Spotkaniu Międzypokoleniowemu na "Górce" przy ul. Ejsmonda, apelujemy o zrozumienie i  działanie podczas meczów w sposób zgodny z regulaminem stadionu oraz ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, gdyż konsekwencje dla Klubu mogą być drastyczne.
 
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia