TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.01.2014

Początek obozu. Pierwsze decyzje Sikory.

Poniedziałek był pierwszym dniem etapu przygotowań, zwanego obozem dochodzeniowym. To zawsze najbardziej wymagający i wyczerpujący dla piłkarzy okres przed wznowieniem rozgrywek, bo główny nacisk kładziony jest na budowanie siły i wytrzymałości, a taktyka i technika gry na razie schodzi na dalszy plan.

 

Przez cały tydzień pierwsze zajęcia będą miały swój początek już o godz. 7.30, co również jest sygnałem tego, w jak wymagający sposób podchodzi do tego obozu nasz sztab szkoleniowy. Nie inaczej było dzisiaj i jeszcze zanim wzeszło słońce nasz zespół wyszedł na trening biegowy. W kolejnych poniedziałkowych treningach arkowcy pojawili się na boisku i na siłowni.

 

Pierwsze decyzje personalne podjął trener Paweł Sikora. Szkoleniowiec Arki zrezygnował z dalszych testów Martina Zakrzewskiego oraz Waltera Avansa. Obozu dochodzeniowego z Arką nie przepracuje także Michał Gałecki, który udał się do Katowic. Arka jest zainteresowana wypożyczeniem Gałeckiego do tamtejszego Rozwoju na rundę wiosenną, gdzie ten utalentowany pomocnik miałby większe szanse na regularną grę i podnoszenie swoich umiejętności poprzez występy w meczach o stawkę.

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia