TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.10.2013

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Kolejarzem Stróże!

Trwa sprzedaż biletów na mecz  Arka Gdynia – Kolejarz Stróże. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 20.10.2013.  o godz. 15.30 na Stadionie Miejskim w Gdyni.

 

Promocja  „ Student na 5” wciąż aktualna!

 

Specjalna promocja dla wszystkich studentów, którzy chcą po raz pierwszy przyjść na mecz wciąż trwa!  Wszyscy studenci, którzy założą  profil kibica przed meczem z Kolejarzem Stróże będą mogli zakupić swój pierwszy bilet za 5 zł (promocja dotyczy sektorów Tory, Górka oraz Olimpijska A/C)

 

Przypominamy o konkursie dla najmłodszych Kibiców  i ich Rodziców.

 

Spośród wszystkich biletów dziecięcych zakupionych do dnia 17.10. włącznie, wylosujemy jednego, młodego szczęśliwca, który będzie mógł wyprowadzić na murawę piłkarzy oraz Sędziów przed niedzielnym meczem  z Kolejarzem! Warunkiem udziału w zabawie jest uzupełnienie danych kontaktowych w profilu kibica.


Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży (bilet tańszy o 3 zł) zarówno we wszystkich punktach, których pełna lista znajduje się w zakładce „Bilety i karnety” jak i przez Internet po zalogowaniu się na stronie www.bilety.arka.gdynia.pl.

Jednocześnie przypominamy o konkursie - spośród wszystkich osób, które zakupią bilety (w punktach sprzedaży lub za pośrednictwem strony internetowej) do dnia 18.10.2013 włącznie, rozlosowane zostaną 3 podwójne zaproszenia na kolejny mecz rozgrywany w Gdyni.

 

Przypominamy, że możliwość zakupu biletów online zostanie wyłączona na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/news/cut2/na_stadion_1345629106.jpg

 

 

Poniżej przedstawiamy listę banków, przez które można dokonać przelewu w systemie sprzedaży WWW:


Karta płatnicza (VISA, Mastercard - wypukłe, bądź internetowe)
MeritumBank Przelew
mTransfer
MultiTransfer
Przelew24 BZWBK
Pekao24Przelew
Płacę z Inteligo
Crédit Agricole e-przelew
Płacę z Nordea
PKO BP
Płać z ING
Płacę z Eurobankiem
Płacę z Alior Bankiem
Płacę z Alior Sync
Przelew z Raiffeisen Bankiem
Płacę z Millennium


 -----------


ZGODNIE  Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia