TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.10.2013

Wspierają Młodą Arkę!

Dziś przedstawiamy firmy, które w ramach programu "Razem dla Młodej Arki" wspierają naszą młodzież. Wielokrotnie zaznaczaliśmy jak ważne miejsce w klubie zajmuje szkolenie młodzieży oraz jak wiele nakładów, przede wszystkim finansowych, trzeba na nie poświęcić (internat, wyżywienie młodzieży, kadra trenerska, obozy treningowe).
 
Od lat Arka Gdynia notowana jest wśród klubów z najbardziej profesjonalnym systemem szkolenia młodych adeptów, co ma odbicie w osiąganych sukcesach: brązowy medal Mistrzostw Polski juniorów starszych w 2009 roku, srebrny medal juniorów młodszych w 2010 roku oraz największe sukcesy - Mistrzostwo Polski i złote medale juniorów starszych w 2012 r. oraz Wicemistrzostwo Polski i srebrne medale w 2013roku.
 
Te sukcesy byłoby dużo trudniej osiągnąć bez wsparcia i zaangażowania Sponsorów Młodej Arki!
 
W tym sezonie przedstawiliśmy  już szczegółowo firmy: Semeko, Opec, Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe Krystian Kurzyński oraz NovaGsm. Teraz przedstawiamy kolejne firmy, które postanowiły razem z Arką Gdynia budować sukcesy młodzieżowców.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/logo_cdr8-v1_4512168ad39ee10078a29983523bd2d5.jpg
 

DOSCHEM spółka z o.o. powstała w 1997roku. Główny profil działalności spółki obejmuje masowy handel nawozami i artykułami chemicznymi . Specyficzna charakterystyka towaru powoduje, iż forma sprzedaży opiera się głównie na sprzedaży pośredniej. Rzadziej ma miejsce sprzedaż bezpośrednia. W ramach działalności handlowej podejmowane są także dodatkowe działania z zakresu usług sprzedażowych i posprzedażowych, tj. pomiar jakościowy towaru, oczyszczanie zboża, dystrybucja, magazynowanie. Firma działa na terenie całej Polski i współpracuje z największymi firmami handlowymi w kraju. Największy procent sprzedaży wśród wszystkich nawozów stanowią nawozy azotowe oraz potasowe. Podobnie wśród zbóż przewagę nad innymi płodami rolnymi mają rzepak, jęczmień browarny oraz kukurydza. Od 5 lat Doschem jest również importerem i dystrybutorem metanolu.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/depo-logo_(krzywe)_15578eda6a4eab59809b37c8ccbdb2ff.jpg

 

Agencja i Skład Celny DEPO doskonale funkcjonuje na tym specyficznym rynku już od 2001r. Oferuje skład celny wraz z obsługą celną, usługi transportowe – w tym transport międzynarodowy i transport krajowy, usługi z zakresu spedycji. Ponadto świadczy również usługi magazynu czasowego składowania.

 

Od początku działalności firma postawiła na doświadczoną kadrę agentów celnych i spedytorów. Są to osoby znakomicie przygotowane pod względem merytorycznym do swojego zawodu, posiadające kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w cenionych agencjach celnych i punktach spedycji. Jest to gwarantem wysokiej jakości świadczonych przez agencję usług.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą świadczonych przez Agencję Celną usług transportowych, składu celnego, wynajmu powierzchni magazynowych oraz z zakresu szeroko pojętej spedycji.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/pueblo_kolor_logo_f1e0eba1ad4a044baea74f8dbf5ddc42.jpg

 

Firma Tex-Mex s.c. jest właścicielem, doskonale znanej wszystkim smakoszon meksykańskiej kuchni, Restauracji Pueblo i już kolejny sezon wspiera Arkę. Pueblo to oryginalne receptury oraz doświadczenie zdobyte pod okiem meksykańskiego szefa kuchni, co daje gwarację niezapomnianych doznań kulinarnych oraz mile spędzonego czasu w świetnie zaaranżowanym klimacie rodem z Meksyku.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/news/cut2/olim_1351602735.jpg

 

Restauracji Olimpijska 5 Sports Bar & Restaurant kibicom z pewnością nie trzeba przedstawiać, ale być może nie każdy wie jakie postacie kryją się za tą marką. Właścicielami restauracji są państwo Alicja i Andrzej Szewczykowie, którzy są również właścicielami Baru Restauracyjnego "Alicja" mieszczącego się przy ul. Łużyckiej.

 

Poza wspaniałą kuchnią oraz smakowitymi drinkami, w restauracji niemalże codziennie można oglądać sport na żywo. Nie brakuje także tematycznych imprez, takich jak Haloween czy zabawa Noworoczna. Polecamy także usługi cateringowe, które zawsze są indywidualnie dostosowywane do potrzeb klienta.

 

Gorąco zachęcamy do korzystania z usług naszych partnerów oraz dziękujemy, za możliwość budowania sukcesów naszej młodzieży wspólnie z w/w firmami.

 

Zapraszamy kolejne firmy do współpracy

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia