TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Klub » Ludzie Naszego Klubu » Pion Sportowy

BiuroPion sportowy




Antoni Łukasiewicz
Koordynator pionu sportowego





                                                           Sztab szkoleniowy




PIERWSZA DRUŻYNA

Tomasz Wolak
Tomasz Wolak
Asystent trenera

Jakub Frydrych
Jakub Frydrych
Asystent trenera

Jarosław Krupski
Jarosław Krupski
Trener bramkarzy

Krystian Czapiewski
Krystian Czapiewski
Koordynator sztabu medycznego – fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej

Jordan Kordykiewicz
Jordan Kordykiewicz
Fizjoterapeuta

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Kierownik drużyny




PION MŁODZIEŻOWY

Robert Wilczyński
Robert Wilczyński
Trener koordynator grup młodzieżowych

e-mail

Grzegorz Witt
Grzegorz Witt
Koordynator ds. motoryki drużyn młodzieżowych

Rafał Kamiński
Rafał Kamiński
Fizjoterapeuta drużyn młodzieżowych





DRUGI ZESPÓŁ - REZERWY

Maciej Cieślik
Maciej Cieślik
I Trener

Dariusz Ulanowski
Dariusz Ulanowski
II Trener

Arkadiusz Zagórski
Arkadiusz Zagórski
Trener bramkarzy

Rafał Kamiński
Rafał Kamiński
Fizjoterapeuta





DRUŻYNY JUNIORSKIE

Robert Wilczyński

Trener Juniorów Starszych U18

Bartosz Zawidzki

II trener juniorów starszych, trener przygotowania mentalnego drużyn juniorskich

Paweł Abbot

Asystent trenera juniorów starszych

Krzysztof Janczak

Trener Juniorów Młodszych U17

Mateusz Michniewicz

II trener juniorów młodszych

Jakub Kaczykowski

Asystent trenera juniorów młodszych

Arkadiusz Zagórski

Trener koordynator bramkarzy drużyn młodzieżowych

Grzegorz Witt

Trener koordynator ds. motoryki drużyn młodzieżowych

Rafał Kamiński

Fizjoterapeuta drużyn młodzieżowych




DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE – STOWARZYSZENIE INICJATYWA ARKA

Krzysztof Rybicki Prezes
Michał Globisz Wiceprezes
Jarosław Kopański Członek Zarządu
Tomasz Bobryk Dyrektor Klubu



TRENERZY ROCZNIKÓW GRUP MŁODZIEŻOWYCH SI

Trener Koordynator
tr. UEFA A mgr DARIUSZ MIERZEJEWSKI
rocznik 2004 trener II klasy UEFA A DARIUSZ ULANOWSKI
rocznik 2005 trener UEFA A mgr MAREK LESZCZYŃSKI
rocznik 2006 trener UEFA B IRENEUSZ MICHALIK
rocznik 2007 trener UEFA A mgr MACIEJ DRAGOSZ
rocznik 2008 trener II klasy UEFA A mgr PRZEMYSŁAW WISZNIEWSKI
rocznik 2009 trener I klasy UEFA A mgr TOMASZ WROŃSKI
rocznik 2010 trener II klasy UEFA A mgr TOMASZ KOŻUCHOWSKI
rocznik 2011 trener UEFA A, mgr RAFAŁ OLEKSIAK
rocznik 2012 trener UEFA B mgr BARTOSZ BŁAWAT
rocznik 2013 trener UEFA A – mgr ROBERT USTARBOWSKI
rocznik 2007 - grupa B trener UEFA A mgr DANIEL KUPLICKI
rocznik 2008 - grupa B trener II klasy mgr SZYMON LACHOWICZ
rocznik 2010 - grupa B trener UEFA B TOMASZ JANIAK
rocznik 2011 - grupa B Trener II klasy, mgr KAROL CEGŁOWSKI
Trener bramkarzy trener UEFA B ARKADIUSZ ZAGÓRSKI
Trener przygotowania motorycznego mgr DAWID JUSZCZYK



Mapa Strony