TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

07.07.2015

Terminarz 3 ligi: Rezerwy zaczną w Pelplinie i Przodkowie.

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej na sezon 2015/2016. Rozgrywki rozpoczną się w weekend 15-16 sierpnia, a runda jesienna zakończy się 21-22 listopada.

 

Nasze rezerwy zaczną sezon od 2 wyjazdów, w 3 kolejce  zagrają w Gdyni z Bałtykiem Koszalin, a już w 4-tej zmierzą się w derbowym pojedynku z Lechią II w Gdańsku.

 

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo
Gwardia Koszalin - Drawa Drawsko Pomorskie
Vineta Wolin - KS Chwaszczyno
Świt Skolwin (Szczecin) - Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy - Pogoń II Szczecin
Chemik Police - Lechia II Gdańsk
Gryf Słupsk - Bałtyk Koszalin
Wierzyca Pelplin - Arka II Gdynia

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

GKS Przodkowo - Arka II Gdynia
Bałtyk Koszalin - Wierzyca Pelplin
Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk
Pogoń II Szczecin - Chemik Police
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy
KS Chwaszczyno - Świt Skolwin (Szczecin)
Drawa Drawsko Pomorskie - Vineta Wolin
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo
Vineta Wolin - Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin (Szczecin) - Drawa Drawsko Pomorskie
Cartusia Kartuzy - KS Chwaszczyno
Chemik Police - Kaszubia Kościerzyna
Gryf Słupsk - Pogoń II Szczecin
Wierzyca Pelplin - Lechia II Gdańsk
Arka II Gdynia - Bałtyk Koszalin

Kolejka 4 - 5-6 września

GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia
Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin
Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk
KS Chwaszczyno - Chemik Police
Drawa Drawsko Pomorskie - Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin

Kolejka 5 - 12-13 września

Vineta Wolin - GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) - Gwardia Koszalin
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia
Chemik Police - Drawa Drawsko Pomorskie
Gryf Słupsk - KS Chwaszczyno
Wierzyca Pelplin - Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin - Lechia II Gdańsk

Kolejka 6 - 19-20 września

GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia
KS Chwaszczyno - Wierzyca Pelplin
Drawa Drawsko Pomorskie - Gryf Słupsk
Bałtyk Gdynia - Chemik Police
Gwardia Koszalin - Cartusia Kartuzy
Vineta Wolin - Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 7 - 26-27 września

Świt Skolwin (Szczecin) - GKS Przodkowo
Cartusia Kartuzy - Vineta Wolin
Chemik Police - Gwardia Koszalin
Gryf Słupsk - Bałtyk Gdynia
Wierzyca Pelplin - Drawa Drawsko Pomorskie
Arka II Gdynia - KS Chwaszczyno
Bałtyk Koszalin - Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk - Pogoń II Szczecin

Kolejka 8 - 3-4 października

GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk
KS Chwaszczyno - Bałtyk Koszalin
Drawa Drawsko Pomorskie - Arka II Gdynia
Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin
Gwardia Koszalin - Gryf Słupsk
Vineta Wolin - Chemik Police
Świt Skolwin (Szczecin) - Cartusia Kartuzy

Kolejka 9 - 10-11 października

Cartusia Kartuzy - GKS Przodkowo
Chemik Police - Świt Skolwin (Szczecin)
Gryf Słupsk - Vineta Wolin
Wierzyca Pelplin - Gwardia Koszalin
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin - Drawa Drawsko Pomorskie
Lechia II Gdańsk - KS Chwaszczyno
Pogoń II Szczecin - Kaszubia Kościerzyna

Kolejka 10 - 17-18 października

GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna
KS Chwaszczyno - Pogoń II Szczecin
Drawa Drawsko Pomorskie - Lechia II Gdańsk
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin - Arka II Gdynia
Vineta Wolin - Wierzyca Pelplin
Świt Skolwin (Szczecin) - Gryf Słupsk
Cartusia Kartuzy - Chemik Police

Kolejka 11 - 24-25 października

Chemik Police - GKS Przodkowo
Gryf Słupsk - Cartusia Kartuzy
Wierzyca Pelplin - Świt Skolwin (Szczecin)
Arka II Gdynia - Vineta Wolin
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin
Lechia II Gdańsk - Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin - Drawa Drawsko Pomorskie
Kaszubia Kościerzyna - KS Chwaszczyno

Kolejka 12 - 31 października

GKS Przodkowo - KS Chwaszczyno
Drawa Drawsko Pomorskie - Kaszubia Kościerzyna
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin - Lechia II Gdańsk
Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin (Szczecin) - Arka II Gdynia
Cartusia Kartuzy - Wierzyca Pelplin
Chemik Police - Gryf Słupsk

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Gryf Słupsk - GKS Przodkowo
Wierzyca Pelplin - Chemik Police
Arka II Gdynia - Cartusia Kartuzy
Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)
Lechia II Gdańsk - Vineta Wolin
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin
Kaszubia Kościerzyna - Bałtyk Gdynia
KS Chwaszczyno - Drawa Drawsko Pomorskie

Kolejka 14 - 11 listopada

GKS Przodkowo - Drawa Drawsko Pomorskie
Bałtyk Gdynia - KS Chwaszczyno
Gwardia Koszalin - Kaszubia Kościerzyna
Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) - Lechia II Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Koszalin
Chemik Police - Arka II Gdynia
Gryf Słupsk - Wierzyca Pelplin

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Wierzyca Pelplin - GKS Przodkowo
Arka II Gdynia - Gryf Słupsk
Bałtyk Koszalin - Chemik Police
Lechia II Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
Kaszubia Kościerzyna - Vineta Wolin
KS Chwaszczyno - Gwardia Koszalin
Drawa Drawsko Pomorskie - Bałtyk Gdynia

Kolejka 16 - 21-22 listopada

GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia
Drawa Drawsko Pomorskie - Gwardia Koszalin
KS Chwaszczyno - Vineta Wolin
Kaszubia Kościerzyna - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń II Szczecin - Cartusia Kartuzy
Lechia II Gdańsk - Chemik Police
Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk
Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin

 

źródło: 90minut.pl








Poprzedni Następny

Mapa Strony