TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Media » Zasady komunikacji 

 

 

 

REGULAMIN PRACY MEDIÓW COVID-19 Arka Gdynia Stadion Miejski

Przyjęte  rozwiązania mają zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wszystkim osobom pracującym przy organizacji spotkań oraz utrzymać dotychczasowy wysoki standard transmisji meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy.

1. Najważniejszym z zapisów regulaminu jest podział stadionu na specjalne strefy (0, 1, 2, 3 ).

2. Osoby z identyfikatorami przyporządkowującymi ich do danego obszaru, nie będą mogły przemieszczać się do innej strefy oraz zmieniać miejsca na trybunie, pod rygorem odbioru akredytacji i nie przyznania jej na kolejny mecz do końca obecnego sezonu.

2.1. Składy meczowe zostaną wysłane dziennikarzom poprzez system accredito.

3. Konferencje prasowe po meczu są zamknięte dla mediów zewnętrznych i będą odbywały się w formie przekazu live, z możliwością zadawania pytań przez dziennikarzy za pośrednictwem rzecznika prasowego. Prosimy o przesłanie pytań w układzie: imię, nazwisko, redakcja, pytanie SMS na tel. 668 676 900 najpóźniej w ciągu 15 minut po zakończonym meczu!  Relacja z konferencji będzie przeprowadzona live na klubowym kanale YouTube około 20 minut po zakończonym meczu.

4. Przedmeczowe  konferencje prasowe odbywać się będą dalej w trybie zdalnym. Dziennikarze zostaną wcześniej uprzedzeni o możliwości przesłania pytań do trenera i zawodnika przez rzecznika prasowego. Przesyłanie pytań jest także możliwe poprzez system accredito. Wybieramy wydarzenie - konferencja prasowa i przesyłamy pytania.

5. Wywiady z piłkarzami oraz trenerami mogą odbywać się jedynie telefonicznie, bądź przez internet, po wcześniejszym kontakcie i ustaleniach z rzecznikiem prasowym. Przypominamy zasady dotyczące wywiadów: http://www.arka.gdynia.pl/index.php?typ=podstrona&id=31

6. Wszystkie  osoby pracujące na stadionie uprawnione wejściem z akredytacją, są zobowiązane do zasłaniania ust i nosa do momentu opuszczenia przez nich obiektu oraz używania rękawiczek jednorazowych.

7. Na każde ze spotkań PKO Bank Polski Ekstraklasy będzie mogło wejść do 15 dziennikarzy (25 podczas meczów z udziałem publiczności). Wyznaczone zostaną dla nich miejsca w dedykowanej strefie. Obowiązuje zakaz zmiany przyznanego miejsca!

8. Dodatkowo na mecze będą mogli wejść także fotoreporterzy – dla nich przewidziano ograniczenie do 10 osób na mecz (15 podczas meczów z udziałem publiczności). Obowiązuje zakaz zmiany przyznanego miejsca!


9. Akredytacje przyznawane wcześniej przez Klub - gospodarza na jedną rundę rozgrywek lub sezon przestają obowiązywać w okresie w jakim obowiązuje nowy Regulamin.

10. Złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. O przyznaniu akredytacji zadecyduje Klub.

11. Przypominamy o zakazie rejestracji pola gry i nagrywaniu przez nieuprawnione media pod rygorem odbioru akredytacji dla redakcji.

12. Klub przygotował dla mediów schemat z podziałem na strefy, oznaczeniem przydzielonych miejsc w strefach jaki będzie obowiązywać na Stadionie Miejskim w Gdyni. Prosimy o zapoznanie się z nim i stosowanie do zaleceń obowiązujących podczas meczu.

13. Każdy przedstawiciel mediów, który będzie miał przyznaną akredytację zobowiązany jest do posiadania i używania maseczki, rękawiczek, oraz dezynfekcji rąk. Przy wejściu zapewniony zostanie płyn do dezynfekcji. Wszystkie osoby są zobowiązane do zachowania dystansu zgodnie z przepisami prawa powszechnego oraz do zakrywania ust i nosa.  Fotoreporterzy otrzymają przy wejściu do strefy kamizelki.

14. Wejście do stref dla mediów będzie możliwe najszybciej 60 minut przed rozpoczęciem spotkania, opuszczenie  trybun najpóźniej 30 minut po zakończeniu meczu. Nie będzie innej strefy roboczej i należy to uwzględnić przy planowaniu pracy redakcji.

15. Prosimy o stosowanie się do zasad obowiązujących w tym szczególnym okresie, wyrozumiałość i współpracę.

Biuro prasowe Arka Gdynia SSA

Mapa Strony