TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Media » Zasady współpracy

Zasady kontaktów i współpracy SSA Arka Gdynia z mediami.

1. Rzecznik Prasowy SSA Arka Gdynia służy pomocą przedstawicielom mediów w zakresie kontaktowania się oraz uzgadniania terminów spotkań z zawodnikami i pracownikami klubu.

 

2. Do bezpośrednich wypowiedzi na tematy organizacyjne związane z SSA Arka Gdynia upoważnieni są: Rzecznik Prasowy, Zarząd Klubu bądź inna wskazana przez Zarząd Klubu osoba.

 

3. W najważniejszych kwestiach będą publikowane stosowne oświadczenia na stronie oficjalnej klubu, które będą przesyłane do bazy zarejestrowanych dziennikarzy.

 

4.O uczestnictwie zawodników i pracowników klubu w programach telewizyjnych i radiowych oraz o możliwości udzielania wywiadów prasowych przez te osoby w zakresie spraw dotyczących Klubu decyduje Rzecznik Prasowy.

 

5.Realizacja materiałów dziennikarskich z udziałem pracowników Klubu możliwa jest tylko po uzyskaniu zgody Rzecznika Prasowego.

 

6. Zawodnicy i trenerzy reprezentujący barwy SSA Arka Gdynia upoważnieni są do komentowania jedynie tematów o wyłącznie sportowym charakterze (forma sportowa, mecze, przeciwnicy itp.). Rozmowa z nimi poprzedzona  powinna być kontaktem z Rzecznikiem Prasowym w celu ustalenia terminu wywiadu/rozmowy nie kolidującego z zajęciami treningowymi lub przygotowaniami do meczu (Nie dotyczy to wypowiedzi pomeczowych w strefach wywiadów i komentarzy telefonicznych po meczach wyjazdowych). Szersze wywiady z piłkarzami będą organizowane za wiedzą Rzecznika Prasowego oraz powinny mieć miejsce na terenie siedziby Klubu.

 

7. Konferencje prasowe odbywają się przed każdym spotkaniem rozgrywanym przez drużynę Arki w Gdyni. Na każdej konferencji przedmeczowej obecny jest przedstawiciel sztabu szkoleniowego oraz przynajmniej jeden zawodnik. Termin konferencji podawany jest minimum na dzień przed spotkaniem. Na konferencje wpuszczani są wyłącznie przedstawiciele mediów, którzy posiadają akredytację minimum na całą rundę danego sezonu.

 

8. Rzecznik Prasowy SSA Arka Gdynia może poprosić o nagranie bądź artykuł przed opublikowaniem w celu autoryzacji.

 

9. Podczas zawodów zawodnicy i trenerzy udzielają wypowiedzi, wywiadów prasowych wyłącznie na tle tablic sponsorskich w strefach do tego wyznaczonych.

 

10. 15 minut po każdym meczu w sali konferencyjnej budynku klubowego odbywać się będzie konferencja prasowa z udziałem trenerów i w miarę możliwości zawodników obu zespołów. Na konferencje wpuszczani są wyłącznie przedstawiciele mediów, którzy posiadają akredytację na całą rundę danego sezonu, bądź na konkretny mecz, w związku z którym konferencja jest organizowana

 

11. Na meczach ligowych, pucharowych,  a także na meczach towarzyskich i innych imprezach organizowanych przez SSA Arka Gdynia obowiązują akredytacje przyznawane przez Klub na podstawie wniosków akredytacyjnych.

 

12. Warunki przyznawania akredytacji określa „Regulamin akredytacji”.

 

Rzecznik Prasowy
SSA Arka Gdynia
Tomasz Rybiński

 

Mapa Strony