TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.11.2012

Komisja odrzuciła odwołanie Warty. Kary za mecz z Olimpią Grudziądz nie będzie.

Najwyższa Komisja Odwoławcza Polskiego Związku Piłki Nożnej odrzuciła wniosek Warty Poznań o przyznanie walkowera za mecz z Arką.

 

Jak informowaliśmy na początku września Warta skorzystała z możliwości odwołania się i domagała się weryfikacji meczu Arka - Warta, w związku z grą w tym meczu jako zawodnika młodzieżowego Juliena Tadrowskiego.

 
W piątek w obecności m.in. Prezesa Arki Wojciecha Pertkiewicza, sprawą zajmowała się NKO PZPN, która nie uznała wniosku Warty dt. weryfikacji wyniku meczu.

 

Miejmy nadzieję, że to już koniec tej sprawy w której Arka nie zawiniła, gdyż wcześniej dopełniła należytej staranności, aby postępować zgodnie z przepisami.

 

To był dobry dzień dla Arki gdyż do Klubu dotarło dziś także pismo z Komisji Dyscyplinarnej PZPN, która w orzeczeniu postanowiła odstąpić od wymierzenia kary za mecz z Olimpią Grudziądz.

 

Chodziło o rzucenie zapalniczką z sektora G w stronę sędziego. Na tej decyzji jak podano w uzasadnieniu zaważyła reakcja Klubu, który ustalił sprawcę i ukarał go zakazem klubowym.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia