TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kuchnia Wikinga
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.10.2012

Dwuletnie zakazy klubowe.

Informujemy, że decyzją Zarządu Klubu wydano kolejne zakazy klubowe. Tym razem za przekroczenia Regulaminu Imprezy Masowej dwie osoby otrzymały 2 letnie zakazy klubowe.

 

 Orzeczono je :

 

1. Wobec  Dawida R. l. 28 - za wnoszenie i spożywanie alkoholu na terenie imprezy masowej.

 

- Przypominamy, że zgodnie z obowiązującym  Regulaminem Imprezy Masowej, (paragraf 4 punkt 1 podpunkt  j oraz paragraf 4 punkt 2 podpunkt e) zabrania się wnoszenia, posiadania i spożywania napojów alkoholowych.

 

Ponadto zgodnie z Ustawą o Bezpieczeństwie Imprez Masowych fakt wnoszenia, posiadania i spożywania napojów alkoholowych jest wykroczeniem i skutkuje  prowadzeniem przez Policję stosownych odrębnych  czynności.

 

 2. Michała K. l. 30 - za rzucenie na płytę boiska przedmiotu w postaci zapalniczki

 

 - Zgodnie z paragrafem 4 punkt 2, podpunkt d - Regulaminu Imprezy Masowej -zabrania się na meczu rzucania przedmiotami.  Fakt rzucenia przedmiotu na płytę boiska został opisany w raporcie delegata PZPN, co w konsekwencji może skutkować dolegliwymi  karami dla Klubu.

 

W związku z apelami dt. uszkodzeń infrastruktury stadionowej (krzesełek) i stratami finansowymi jakie ponosi klub orzekane będą także zakazy klubowe za tego typu przewinienia. (Zgodnie z paragrafem 4 punkt 2, podpunkt k.)

 

W kilku przypadkach do tej pory osoby, które uszkodziły mienie na stadionie zgłaszały się do Klubu i wpłacały stosowne rekompensaty.

 

Apelujemy do kibiców o przestrzeganie regulaminów i stosowanie się do poleceń stewardów. Przypominamy, że obiekt jest monitorowany i każde negatywne zachowanie jest rejestrowane.
Poprzedni Następny

Mapa Strony

|