TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.11.2012

Piłkarze po meczu: Dziś wykorzystaliśmy swoje sytuacje

Julien Tadrowski:

 

- Cieszymy się bardzo z tego zwycięstwa, zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty przed zimową przerwą, to było dla nas najważniejsze. ŁKS chciał dziś grać w piłkę, zresztą tak samo jak my, więc mecz mógł się podobać. Najważniejsze jednak, że trzy punkty zabieramy ze sobą do Gdyni.

 

Damian Krajanowski:

 

- Po niepowodzeniach, które ostatnio spotykały nas w meczach w Gdyni, chcieliśmy koniecznie zdobyć 3 punkty i pożegnać się z naszymi kibicami zwycięstwem, bo wiedzieliśmy, że mecz jest pokazywany w telewizji. Ta sztuka nam się udała, możemy w dobrych humorach przejść w okres roztrenowania i udać się na urlopy.

Nie sądzę, aby zmiana trenera przed tym spotkaniem i pewne decyzje kadrowe miały jakiś zasadniczy wpływ na dzisiejsze zwycięstwo, my do tego tak nie podchodziliśmy. Dziś tak samo chcieliśmy wygrać, jak w meczach z Dolcanem i Katowicami, ale wtedy nie udało nam się wykorzystać naszych sytuacji. Dziś te sytuacje wykorzystaliśmy, podwyższyliśmy prowadzenie na 2:0 i kontrolowaliśmy mecz.

 

Notował: Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia