TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.10.2012

Strzelać, strzelać i jeszcze raz strzelać!

Na środowym treningu frekwencja w stosunku do wczorajszego wzrosła o jednego zawodnika. Do grupy bramkarzy dołączył Dawid Kędra , tak więc dzisiaj trener Jarosław Krupski miał do dyspozycji czterech podopiecznych. Wciąż przeziębiony jest Piotr Kuklis.

 

Po krótkim rozbieganiu  trenerzy podzielili zespół na 2 grupy (6na6 i 5na5) , które realizowały mini gry na utrzymanie.  Były to gry ogólnorozwojowe gdyż można było zagrywać piłkę zarówno nogami jak i ...rękoma. Bramkarze w tym czasie realizowali ćwiczenia pod okiem trenera Krupskiego.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_6917_d24af0cbab4e03afdde4158077873ced.jpg

 

Następnie realizowano ćwiczenia kompleksowe: zagranie i przebiegnięcie na małej przestrzeni.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_6919_fae460c843e199e9166a7a91bde9abf6.jpg

 

Potem już  do końca treningu  z udziałem bramkarzy wszyscy przeszli na jedną połowę boiska i tam, można powiedzieć „do bólu”  realizowali  trening strzelecki. Nieodzownym jego elementem było zagranie zza bramki od partnera, przyjęcie, przebiegnięcie i strzał.  Brak trafienia skutkował karnym przewrotem.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_6923_fb7ac6cbfe37997606a7b645393cefcf.jpg

 

W tym tygodniu widać wyraźnie, że nasz sztab postawił na doskonalenie tego elementu, gdyż nie może być tak, że o wyniku spotkania naszej drużyny decyduje jeden błąd … Te zdarzają się w każdym zespole nawet na poziomie ligi mistrzów. Ważne jest jednak to, aby umieć zadać także samemu trafienia, które przyniasą ramkę i punkty!

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia