TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.09.2012

Pierwszy zespół zasila rezerwy.

Dziś nasza kadra została podzielona na dwie grupy. Jedna trenowała na bocznym boisku, a druga wraz z rezerwami na Stadionie Rugby. Właśnie ci zawodnicy zagrają w sobotę w meczu III ligi przeciwko Energetykowi Gryfino.

 

Pierwsi skupili się na grach zadaniowych, natomiast pozostali po południu na stadionie rugby realizowali zadania pod okiem trenera Roberta Wilczyńskiego.  Zawodnicy zostali podzielenie na dwie drużyny i zaliczyli grę wewnętrzną na połowie boiska.

 

Jedną z drużyn tworzyli zawodnicy będący na co dzień w kadrze lub "orbicie" pierwszego zespołu: Szromnik, Strzelecki, Haberka, Benevente, P.Robakowski, Brzuzy, Rzuchowski, Czoska, Jędrzejowski, Kamil Patelczyk, Da Silva.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_6179_e510e0ae0b36f2b33a51565bc05bafdd.jpg

 

Grę uzupełniało doskonalenie stałych fragmentów gry: rzuty rożne i wolne. Na koniec treningu wszyscy strzelali "jedenastki". Bronili Michał Szromnik  i Dawid Kędra. Pierwszy trafił ... trener Wilczyński.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_6178_2f504532c753f1aa40134bcc40427f90.jpg

 

Wszystkich zawodników sztab rezerw  będzie miał jutro do dyspozycji podczas meczu III ligi z Energetykiem Gryfino. Mecz na stadionie rugby o godz. 17.00. Zapraszamy!

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia