TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.09.2012

Z Wartą 2:0 i bez zmian!

Wprawdzie do Klubu nie dotarlo dziś oficjalne pismo, ale komunikat na stronie PZPN nie pozostawia wątpliwości. Protest Warty Poznań został oddalony.

 

Komunikat Komisji ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN.

 

Na posiedzeniu w dniu 04 września 2012 r., Komisja ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN oddaliła protest KS Warta Poznań w sprawie meczu 1 kolejki rozgrywek o Mistrzostwo I ligi w sezonie 2012/2013, rozegranego w dniu 04 sierpnia 2012 r między drużynami Arka Gdynia – Warta Poznań. Protest dotyczył występu w drużynie Arka Gdynia S.S.A., w charakterze zawodnika młodzieżowego,  Juliena Tadrowskiego, który zdaniem KS Warta Poznań nie spełniał kryteriów umożliwiających zakwalifikowanie go jako młodzieżowca. Po zapoznaniu się z dokumentacją zgromadzoną w toku prowadzonego postępowania, Komisja ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN nie znalazła podstaw do uznania winy klubu Arka Gdynia S.S.A., warunkującej zweryfikowanie meczu jako walkower na niekorzyść tej drużyny.

 

Jednocześnie, aby podobne wątpliwości nie miały miejsca w przyszłości, Komisja postanowiła podjąć działania, zmierzające do uściślenia definicji "zawodnik młodzieżowy".

 

żródło: (pzpn.pl)
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia