TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.09.2012

Piotr Kuklis znowu w Gdyni!

Piotr Kuklis pojawił się dziś na popołudniowym  treningu i wzbudził zainteresowanie mediów oraz kibiców.

 

Największą zagadką dla nich była kwestia dyspozycji, w jakiej się znajduje, czyli jego …ewentualnej nadwagi. Piotr brał jednak udział w zajęciach podobnie jak wszyscy zawodnicy i nie dał większych powodów do obaw, iż może „odstawać”. Po zajęciach z kolegami zaliczył pod okiem trenera Petra Nemca "tlenówkę".

 

 

Sam jednak po przyjeździe zapewniał:

 

Być może nie jestem jeszcze gotów na 100 %, ale nie było tak, że leżałem i miałem wakacje… Uważam, że trener mnie zna na tyle i jeśli dogadam się z Prezesem, a nasze wstępne rozmowy i ustalenia dają taką nadzieję, to w krótkim czasie powinienem nadrobić wszelkie zaległości. O to się nie boję. Na pewno nie jestem typem zawodnika fizycznego, a pewne rzeczy można także zniwelować doświadczeniem, ustawieniem.

 

Pytaliśmy Piotra o przyczyny niepowodzenia przy zmianie klubu.

 

Serce podpowiadało mi po zakończeniu sezonu, że muszę spróbować. Chciałem grać i uważam że mnie na to stać w Ekstrakalsie. Przecież każdy stawia sobie wyższe cele. Teraz mogę przynajmniej powiedzieć , że nie wyszło ale próbowałem.  To dla każdego jest pewnym doświadczeniem. Negocjując wcześniej kontrakt jeszcze z Arką zapewniałem, że inny klub niż Arka w 1 lidze mnie nie interesuje. Dlatego tu jestem.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_5574_kopia_a1e09cec6e8497e7ab76220092860847.jpg

 

Zapytaliśmy czy nie było tematu Widzewa.

 

Tam trener mnie widział w drużynie, ale inne osoby zadecydowały, że nie było szans na kontrakt. Nie ma sensu wracać do tego już po fakcie.  W momencie, gdy sytuacja w Arce po meczu z Zawiszą spowodowała, że pojawiła się możliwość powrotu praktycznie się nie zastanawiałem. Miałem jeszcze w weekend telefony z innych klubów 1 ligi, ale rozmowa z prezesem Pertkiewiczem była krótka i konkretna.

 

Piotr wierzy, że jest w stanie zagrać już w meczu z Flotą.

 

To wszystko zależy od trenera. Ja zrobię wszystko, aby pokazać na treningach, że nie straciłem na swojej wartości i pomogę drużynie przełamać zła passę. Ostatnie mecze nie były dla Arki zbyt szczęśliwe i czas to odmienić.

 

Piotrowi życzymy więc powodzenia.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia