TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.09.2012

Piłkarz meczu: "Wyjątkowy" wybór.

Podobnie jak w ub. sezonie wybieramy najpopularniejszego/ najlepszego zawodnika Arki w meczach rozgrywanych na stadionie przy Olimpijskiej. W poszczególnych rundach będzie to  "Ulubieniec gdyńskiej publiczności". Za nami cztery mecze "u siebie", jeden pucharowy i trzy ligowe.

 

Poprzednie dwa ligowe spotkania Arka wygrała, teraz przyszła porażka z Zawiszą. Efektem tego meczu była "nie tylko" utrata punktów ale i konsekwencje wynikające z wydarzeń ostatniej minuty. Niestety pseudobohaterem tej decydującej końcówki był Charles Nwaogu. Samowolnie podjął się wykonania "jedenastki" i nie trafił...z fatalnym skutkiem jak się okazało dla zespołu i dla samego siebie. Na pewno Charlie jako sportowiec w tym momencie działał pod wpływem emocji, lecz taką decyzją nie pomógł ani zespołowi, ani swojej karierze, której starał się w Arce przywrócić utracony blask. 

 

Dlatego w konsekwencji przestał być zawodnikiem Arki. Kibice mają prawo oceniać jego postępowanie i  częścią tej oceny była także nasza sonda. Otrzymując wiele maili po spotkaniu wiemy, że w pewien sposób oddawanie głosów na niego było po części wyrazem ironii i frustracji, chociaż zdarzały się głosy mówiące o wsparciu dla zawodnika, podobnie jak to miało miejsce swego czasu w przypadku pechowego debiutu Hirka Zocha ("swojak") podczas meczu z Koroną. Inne były jednak wtedy oczywiście okoliczności.

 

Biorąc jednak pod uwagę tą niejednoznaczność i w związku z tym, że Charlie  rozwiązał kontrakt z naszym klubem postanowiliśmy nie brać go pod uwagę przy klasyfikacji meczu z Zawiszą. Nieprzyznanie punktów za ten mecz nie wypaczy wyników naszej zabawy.  Tym razem sklasyfikowanych zostanie 4 zawodników.

 

Mamy nadzieję, że jest to sytuacja wyjątkowa i już nigdy się nie powtórzy. Tego życzymy zawodnikom i kibicom biorącym udział w naszej zabawie.

 

Największą liczbę głosów z pozostałych zawodników za mecz z Zawiszą otrzymał  Julien Tadrowski. O pozostałe miejsca trwała wyrównana "walka" i zdobywając jeden punkt więcej Marcus da Silva zmniejszył dystans do liderującego Mateusza Szwocha.

 

 

Klasyfikacja meczu z Zawiszą:

 

1. Julien Tadrowski  17% (143 głosy)- 4 pkt

2. Marcus da Silva 11% (90) - 3 pkt

3. Mateusz Szwoch  11% (89) - 2 pkt

4. Maciej Szlaga 10% (84) - 1 pkt

 

Łącznie na wszystkich zawodników oddano 833 głosy.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_0307_kopia_4738c70b4279d41a5aae46d462500910.jpg

 

Klasyfikacja rundy jesiennej po 4 meczach w Gdyni:

 

1. Mateusz Szwoch  -16 pkt

2. Marcus Da Silva  - 15 pkt

3. Julien Tadrowski - 9 pkt

4. Maciej Górski - 6 pkt

5. Tomasz Jarzębowski  - 4 pkt

6. Krzysztof Sobieraj, Maciej Szlaga - po 2 pkt

7. Marcin Radzewicz - 1 pkt

 

Klasyfikacja  prowadzona jest na podstawie ilości głosów kibiców  oddanych w sondzie umieszczonej na stronie www.arka.gdynia.pl.

  

Punkty (5 ,4, 3, 2, 1) przyznawane są po każdym meczu pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone są między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; itd.). Przy większej niż dwóch graczy na daną pozycję o miejscu w" piątce" decydować będą "małe głosy".

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

 

Dziękujemy za oddane głosy.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia