TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.08.2012

Pierwszy zespół na południe, rezerwy w Gdyni.

Dziś po treningu w samo południe sztab trenerski wytypował 18-stkę, która jutro wczesnym rankiem uda się na dwumecz z Kolejarzem i Cracovią. Nasz zespół po meczu w Stróżach zamelduje się niedzielnego popołudnia w Krakowie, skąd wróci do Gdyni w czwartek wieczorem.

 

Przed pierwszym meczem z Kolejarzem  najwięcej obaw nasi zawodnicy przywiązują do stanu boiska w Sróżach. Nie ukrywa także swoich obaw trener Petr Nemec:

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0346_kopia_16d9992861c78ddb351c4d7a396ad47a.jpg

 

Jedno z gorszych spotkań jakie rozegrała Arka ze mną w roli trenera to było spotkanie w Stróżach. Wiem, że boisko będzie takie samo dla obu drużyn, ale jednak w pierwszej lidze powinniśmy grać na lepszych murawach. Wiadomo, że po pierwszych dwóch wygranych kibice oczekują więcej (w naszej ankiecie  niemal 80% osób spodziewa się 4 lub 6 pkt! - przyp. red.) Ja jednak apeluję o spokój. Już po pierwszej połowie meczu z Bogdanką dało się wyczuć zniecierpliwienie, ale my jesteśmy zespołem, który ma sowje cele i musi dążyć do nich po swojemu, konsekwentnie. Liczę na dobrą grę, a jeśli tak będzie to punkty też przyjdą.

 

Oby więc Arka zagrała przede wszystkim odważnie. Na to liczymy! Jak prezentuje się nasz przeciwnik mozna przeczytać TUTAJ

 

Oto 18-stka na mecze w Stróżach i Krakowie:

 

Bramkarze

13. Michał Szromnik

26. Maciej Szlaga

 

Obrońcy

2. Marcin Dettlaff

3. Krzysztof Sobieraj

4. Peres Benevente

17. Julien Tadrowski

22. Damian Krajanowski

31. Bartosz Brodziński

 

Pomocnicy

7. Piotr Tomasik

14. Mateusz Szwoch

15. Radosław Pruchnik

19. Michał Rzuchowski

20. Marcin Radzewicz

29. Paweł Brzuzy

33. Tomasz Jarzębowski

 

Napastnicy

8. Marcus da Silva

9. Charles Nwaogu

10. Maciej Górski

 

 

Ci którzy pozostali w Gdyni powinni pokazać się w meczu rezerw. Do dyspozycji trenera Roberta Wilczyńskiego pozostaną więc:  Patryk Kamola, Piotr Robakowski,  Dariusz Formella, Patryk Jędrzejowski, i Paweł Czoska.

 

O tym jak poradzi sobie nasz 1 ligowa drużyna przekonamy się w niedzielę, a mecz będzie można zobaczyć w stacji Orange Sport.

 

Dziś przyjrzeliśmy się bliżej także drużynie rezerw, która przygotowuje się do niedzielnego meczu III ligi z Gwardią Koszalin. W dniu dzisiejszym zawodnicy odbyli zajęcia na Narodowym Stadionie Rugby.

 

Po krótkiej rozgrzewce młodzi piłkarze zostali podzielni na dwie grupy (ofensywną i defensywną). Pierwsi mieli na celu doskonalić szybkie rozegranie piłki, natomiast drudzy koncentrowali się na przesuwaniu w obronie i odcinania zawodników atakujących od podań. Następnie trener Wilczyński zarządził ćwiczenia motoryczno-koordynacyjne.

 

Druga część zajęć rozpoczęła się od uderzeń na bramkę z okolic 20-25 metrów po wcześniejszym rozegraniu piłki z partnerami. Później zawodnicy po raz kolejny podzieleni zostali na dwa zespoły, które rozegrały mini-gierkę na zmniejszonym placu gry. Trening zakończyła seria strzałów z rzutów wolnych.

 

tr, kk

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia