TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.01.2012

Treningów ciąg dalszy. W piątek sparing z Polonią w Gdyni.

W dniu wczorajszym wzmocniona kolejnymi czterema graczami kadra odbyła popołudniowy trening na stadionie rugby. Była więc okazja, aby nowym zawodnikom przyjrzeć się w mini gierkach. Trenerzy czekają jednak na jutrzejszy sparing z Polonią, podczas którego okaże się na co stać poszczególnych graczy. 

 

Zabraknie już jednak jednego z testowanych graczy. Młodemu pomocnikowi z Łotwy  Vadimsowi  Žulevsowi odnowiła się bowiem kontuzja kostki  i w południe wyjechał do domu.

 

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami o możliwości przełożenia miejsca rozegrania sparingu z Polonią Warszawa potwierdzamy, iż odbędzie się on jednak tak jak planowano,  w dniu jutrzejszym na stadionie rugby o godz. 15.30.

 

Jednocześnie informujemy, że zmieniła się godzina rozegrania kolejnego sparingu z Jagiellonią. Mecz ten rozegrany zostanie w środę 18 stycznia o godz. 15.30. Planowane miejsce jego rozegrania stadion rugby.

 

  http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_1627_kopia_a8f96dfeff123ef00ea61cdd0e55d0d1.jpg

 

Dziś po wczorajszej  wieczornej odnowie nasi zawodnicy zaliczyli kolejną dawkę na siłowni oraz bieg w lesie. Między zajęciami coraz więcej pracy nad mięśniami zawodników ma nasz sztab medyczny. Sam bieg trwał dziś nieco krócej niż ostatnio, ale w pełni  nasi zawodnicy będą mogli odpocząć już po sparingu kiedy to otrzymają dwa dni wolnego. 

 

Podczas zajęć popołudniowych nieobecny był już Ensar Arifović, który rozwiązał kontrakt.

 

Nie trenują także Sławomir Mazurkiewicz i Bartek Niedziela.  Kapitan Arki odczuwający ból w pachwinie, był wczoraj na badaniach i czeka obecnie na decyzje dotyczące dalszego trybu leczenia. Dla Bartka trening poniedziałkowy okazał się niestety bardziej pechowy niż początkowo sądzono. Nastąpiło bowiem złamanie kości śródstopia i po założeniu gipsu Bartek będzie wykluczony z zajęć na dłuższy okres. 

 

Jeśli chodzi o Marcina Budzińskiego Arka zaakceptowała wstępnie warunki przedstawione przez Cracovię dotyczące wypożyczenia zawodnika z opcją transferu definitywnego.

 

 tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia