TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.01.2012

Drugi dzień przygotowań za nami

Drugi dzień przygotowań Arki do rundy wiosennej nie przyniósł żadnych przełomowych wydarzeń. Trenerowi Nemcowi udało się zrealizować wcześniej założony plan, w ramach którego odbyły się dwa dość intensywne treningi. Oba zostały przeprowadzone w tym samym składzie osobowym, co w środę.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_1509_kopia_bfad2922a7a9714d84ebc26a3e6a06d6.jpg

 

Dla żółto-niebieskich dzień rozpoczął się już o ósmej rano od wizyty na siłowni. Do tak wczesnej pory arkowcy są już przyzwyczajeni, bo podobny kalendarz obowiązywał ich w letnim okresie przygotowawczym. Jak zdradził czeski szkoleniowiec, tym razem poranny trening ma związek ze swobodnym korzystaniem z przyrządów, do których w późniejszych godzinach ustawia się znaczna kolejka.

 

Po solidnej dawce ćwiczeń siłowych, kolejny trening odbył się już po południu na świeżym powietrzu. Zgodnie z zapowiedziami, dziś piłkarzy czekały zajęcia biegowe. Cała drużyna skierowała się zatem do pobliskiego lasu i znanymi już sobie ścieżkami ruszyła w poszukiwaniu formy i dyspozycji fizycznej sprzed miesiąca.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_1664_kopia_23fef739af09ecc56631958bfd6e36aa.jpg

 

Piątek będzie miał podobny przebieg do wcześniejszych dni. Znów wszystko ma się rozpocząć od siłowni, a o godz. 14.30 piłkarze spotkają się na boisku.

 

Skubi
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia