TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.11.2011

Środowe status quo. Arkowcy dostrzeżeni.

Środa nie przyniosła żadnych zmian w grupie trenujących arkowców. Trener Nemec wciąż przygląda się kilku zawodnikom, którzy przebywają w Arce na testach oraz… wszystkim aktualnym podopiecznym, gdzie przecież czeski szkoleniowiec zapowiedział już przeprowadzenie zmian.

 

Nie ma lepszego egzaminu dla piłkarza niż rywalizacja na boisku. Nic zatem dziwnego, że po krótkiej rozgrzewce żółto-niebiescy zostali podzieleni na dwie jedenastki, które toczyły bój na pełnowymiarowym placu gry. Grono trenujących w Gdyni piłkarzy jest aktualnie tak duże, że nie obyło się bez licznych zmian w obu zespołach.

 

Warto odnotować także wizytę w klubie Michała Płotki, który sześć tygodni temu odniósł poważną kontuzję w meczu drugiej drużyny Arki. Choć rozpoczynający ten sezon w roli kapitana Arki obrońca porusza się o dwóch kulach, jak sam powtarza, najtrudniejszy okres ma już za sobą i z każdym dniem czuje się coraz lepiej. Zaczął już zginać nogę w kolanie, natomiast 6 grudnia wybiera się na kolejne konsultacje. Michał liczy, że Mikołaj przyniesie mu w prezencie pomyślne diagnozy i proces rehabilitacji rozpocznie się jak najszybciej. Siedzenie w domu mocno mu się sprzykrzyło – ma już przeczytane wszystkie książki z domowej biblioteczki, obejrzane filmy i pokonane wszystkie gry na konsoli!

 

Czytelnikom „Piłki Nożnej” z pewnością nie umknęła uwadze informacja o wyborze jedenastki jesieni na zapleczu Ekstraklasy. W gronie najlepszych piłkarzy znalazło się nazwisko Marcina Radzewicza, a na „ławce rezerwowych” znaleźli się Piotr Kuklis i Petr Benat. Gratulujemy naszym piłkarzom i wyrażamy nadzieję, że za pół roku w jedenastce sezonu grono arkowców będzie jeszcze większe, co będzie swoistą nagrodą za… fantastyczną rundę wiosenną!

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia