TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.07.2011

Ostatni szlif formy przed inauguracją

Ostatni trening przed sobotnią inauguracją sezonu dla Arki był nieco krótszy jak zwykle, ale nie mniej intensywny. Zanim jednak drużyna pojawiła się na murawie, doszło do wyboru nowego kapitana drużyny, a właściwie dwóch piłkarzy, którzy będą mogli pełnić tę rolę w rozpoczynających się rozgrywkach. O szczegółach wyboru w naszym zespole piszemy TUTAJ.

 

Trener Nemec postawił dziś przede wszystkim na ćwiczenia ogólnorozwojowe, z największym naciskiem położonym na szybkość. Nie brakowało zatem pompek, przysiadów, skłonów, a także sprintu, czy ćwiczeń podnoszących dynamikę. Przez ostatni kwadrans nasi piłkarze potrenowali także krótkie rozegranie futbolówki zakończone uderzeniem na bramkę.

 

Wśród trenujących dziś zawodników odnotowaliśmy dziś kilka zmian. Na boisku zabrakło Marcusa da Silvy, ale pojawił się za to Damian Rysiewski, który opuścił zgrupowanie zespołu rezerw i jutro będzie już do dyspozycji Petra Nemeca. Z zespołem trenował także Mateusz Siebert, ale w jego przypadku wciąż wskazana jest duża ostrożność w intensywności poszczególnych ćwiczeń.

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia